RRG WARSZAWA: ZOBACZ OFERTĘ DACII DUSTER W NOWYM SALONIE

 Dacia-Duster-s1

RRG Warszawa, największy dealer Renault i Dacia w Polsce otworzył niedawno piąty obiekt na terenie Warszawy. Tym razem francuski koncern postawił na lokalizację przy ulicy Białowieskiej 10a znajdującej się na Pradze Południe.

Z tej okazji sympatycy marki, w sobotę 10 marca 2018 roku, będą mogli zobaczyć nie tylko nową przestrzeń motoryzacyjną, ale przede wszystkim będą mogli podziwiać najnowszy model Dacia Duster.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

To jest podwójne święto w kalendarzu francuskiego koncernu motoryzacyjnego. Marka zaprasza nie tylko do nowo otwartego salonu i serwisu zlokalizowanego na warszawskiej Pradze, ale przede wszystkim zachęca wszystkich fanów Dustera do zapoznania się z nowym modelem. Podczas Dni Otwartych, które rozpoczynają się w sobotę 10 marca i potrwają przez tydzień, każdy odwiedzający będzie mógł szczegółowo zapoznać się z crossoverem Dacii.

 Dacia-Duster-s2

Nowe auto jest połączeniem komfortu i terenowych właściwości na miarę SUV-a, jednak za interesującą cenę. Dzięki całkowicie zmienionemu designowi nadwozia samochód stwarza poczucie mocy i solidności. Przeprojektowane wnętrze jest bardziej komfortowe i ergonomiczne. Nowe elementy wyposażenia i systemy wspomagania prowadzenia czynią z nowej Dacii pojazd wszechstronny w codziennym użytkowaniu.

Napęd na cztery koła i zachowane możliwości pokonywania wzniesień ułatwiają poruszanie się po nieutwardzonych, bądź śliskich nawierzchniach. Przeprojektowane, obszerniejsze siedzenia zapewniają lepsze podparcie boczne przy pokonywaniu zakrętów. Zastosowana w nich pianka o większej gęstości zapewnia większą trwałość i wyższy komfort. Nowy Duster dysponuje 27,2 litrami schowków rozmieszczonych w całej kabinie, w tym nową szufladą o pojemności 2,8 l umieszczoną pod fotelem pasażera z przodu.

Pojemność bagażnika liczona do wysokości tylnej półki wynosi: 445 dm3 VDA (478 l) w wersji 4X2 i 411 dm³ VDA (467 l) w wersji 4X4. Maksymalna objętość po złożeniu tylnej kanapy wzrasta do 1 478 dm3 VDA (1 623 l). Nowy pojazd zyskał wyposażenie, które ułatwia mu poruszanie się zarówno w mieście jak i z dala od przetartych szlaków.

 Dacia-Duster-s3

Posiada nowe, elektryczne wspomaganie kierownicy. System Multiview Camera obejmuje cztery kamery: czołową, dwie boczne i tylną i pozwala kierowcy lepiej ocenić to, co dzieje się wokół samochodu. System wspomagania zjazdu ze wzniesienia (Hill Descent Control) umożliwia kontrolowanie prędkości podczas zjazdu ze stoku. Nowa Dacia ma też przydatne systemy wspomagania prowadzenia, które zwiększają bezpieczeństwo.

10 marca na wszystkich odwiedzających czeka duża dawka emocji. Każdy odwiedzający będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Pod okiem ekspertów odbędą się warsztaty. Na szczególną uwagę zasługują zajęcia komponowania świec żelowych lub projektowania ogrodów w szklanych słojach. Następnie z własnoręcznie zrobioną pracą będzie okazja do zrobienia sobie zdjęcia w foto budce.

Nie tylko dorośli będą mogli twórczo spędzić ten czas, ale również dzieci, dla których organizator zapewnia animatorów w kąciku z kolorowankami i malowaniem buziek. Dla tych osób, które w tym dniu będą zmotoryzowane przewidziany jest bezpłatny przegląd oraz umycie auta. Po takiej dawce wrażeń na zgłodniałych będą czekały pyszne burgery. Na pamiątkę tego spotkania każdy z odwiedzających będzie mógł zamówić sobie koszulkę ze swoim imieniem. Koszulki będzie można odebrać w następną sobotę, 17 marca. Salon RRG Warszawa będzie otwarty 10 marca w godzinach 9-16.

RRG to spółka należąca w całości do Grupy Renault. W punktach w Europie sprzedawane są samochody marki Renault i Dacia a także Nissan (w trzech krajach). Wybrane salony prowadzą również sprzedaż wchodzącej na rynek marki Alpine. W 220 salonach i serwisach RRG w 13 krajach Europy zatrudnionych jest 12 tysięcy pracowników.