SKODA: KAROQ ZDOBYWA POLSKI RYNEK – JUŻ TYSIĄC ZAMÓWIEŃ

skoda-karo1

Po zaledwie kilku tygodniach obecności na polskim rynku, nowy kompaktowy SUV Skody – Karoq przekroczył pierwszą granicę – dealerzy zebrali już pierwszy tysiąc zamówień.

W ślad za dużą popularnością większego modelu Kodiaq wynik ten potwierdza rosnącą popularność marki w segmencie i skuteczność ofensywy modelowej.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

– Tysiąc pierwszych zamówień zebranych w tak krótkim czasie, jeszcze zanim model na dobre pojawił się na naszych drogach, to imponujące osiągnięcie, na które stać niewiele marek na polskim rynku. Wynik ten nie byłby możliwy do osiągnięcia bez świetnej pracy naszych autoryzowanych dealerów. Napływające już teraz zamówienia dobitnie pokazują, jak dużym zaufaniem cieszy się marka wśród Polaków – mówi Dariusz Brodnicki, dyrektor sprzedaży Škody w Polsce.

skoda-karo2

Na korzyść nowej Škody przemawia oferta. Cennik modelu obejmuje dwie bogato wyposażone wersje: Ambition i Style. Dzięki przystępnym instrumentom finansowania, model jest dostępny już od 879 zł miesięcznie.

Karoq miał swoją światową premierę w maju 2017 roku w Sztokholmie. Polska, jako jeden z pierwszych rynków w Europie, przedstawiła ceny modelu (już pod koniec września). Mierzący 4,4 metra długości kompaktowy SUV napędzany jest silnikami TSI i TDI o mocy od 115 do 150 KM, które można zestawić ze skrzynią manualną bądź automatyczną DSG.

Atutem modelu jest także dostępny napęd na cztery koła (4×4).