SKODA: LIMITOWANA SERIA MODELU FABIA R5 W SPRZEDAŻY

sko-fabr5-1

Rajdowa Škoda Fabia R5 już po raz czwarty z rzędu zdobyła mistrzostwo świata WRC2. Już na początku przyszłego roku, chcąc uczcić dokonania kierowców z teamu fabrycznego, marka planuje wprowadzenie do sprzedaży limitowanego modelu.

Będzie on dostępny będzie w Polsce w ograniczonej ilości i wyposażony w niedostępną dla pozostałych wersji jednostkę silnikową 1,4 TSI 125 KM z automatyczną skrzynią biegów DSG.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Dodatkowo wersja ta będzie charakteryzować się sportowym wykończeniem i wyposażeniem, w skład którego wchodzić będą między innymi: obręcze ze stopów lekkich Savio w kolorze białym (opcjonalnie dostępne w kolorze zielonym lub czarnym), wielofunkcyjna sportowa kierownica obsługująca radio oraz telefon, nawigacja satelitarna Amundsen, kamera cofania, aktywny tempomat, czujnik parkowania z tyłu i sportowe zawieszenie.

sko-fabr5-2

Nowa wersja dostępna będzie tylko w kolorze Candy White z czarnym dachem. Ceny limitowanej wersji modelu Fabia R5 podane zostaną wkrótce.

Skoda Fabia R5 zdominowała w tym roku rajdową rywalizację, już po raz czwarty z rzędu zdobywając mistrzostwo WRC2, co jest dużym sukcesem.

Więcej informacji na temat modelu R5 można znaleźć na http://www.skoda-auto.pl/oferta/fabia-r5 .