SKODA: PAKIETY STYLISTYCZNE DLA RAPIDA SPACEBACK I LIFTBACK

skoda-rap1

Gama modeli Skody Rapid Spaceback i Liftback została poszerzona o dwa nowe pakiety stylistyczne: Sport i Black, zwiększające możliwości personalizacji.

Równolegle z nimi w ofercie kompaktowego modelu pojawiają się elementy wyposażenia, oferujące jeszcze wyższy poziom indywidualizacji.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Pakiet Sport obejmuje specjalne wykończenie nadwozia i kabiny, która podkreśli dynamiczny charakter modelu i wzmocni jego efektowny design. Rapod z pakietem Sport będzie wyróżniał się lakierowanym na czarno grillem i lusterkami bocznymi oraz dyfuzorem umieszczonym na tylnym zderzaku. Na klapie bagażnika znalazł się spojler (czarny dla modelu Rapid Spaceback, w kolorze nadwozia dla modelu Rapid Liftback). W skład pakietu wchodzi także czarna podsufitka wnętrza.

skoda-rap2

Pakiet Black natomiast pozwoli wyróżnić egzemplarz modelu poprzez polakierowany na czarno grill oraz lusterka boczne.

Pakiety Sport i Black będą dostępne dla wersji wyposażenia Ambition i Style w cenach już od odpowiednio 1000 i 400 zł (cena mogą się różnić zależnie od wersji wyposażenia i wersji nadwozia).

Obok pakietów stylistycznych w ofercie modelu Rapid pojawiają się także pojedyncze elementy wyposażenia, które uczynią jego wygląd jeszcze bardziej efektownym. Gamę obręczy kół ze stopów lekkich poszerzają trzy nowe wzory: antracytowe Italia w rozmiarze 16 cali, srebrne Blade w rozmiarze 17 cali oraz antracytowe Savio w rozmiarze 17 cali.

Ceny nowych wzorów obręczy zaczynają się już od 800 zł (mogą się różnić zależnie od wzoru oraz wersji wyposażenia samochodu).

skoda-rap3