SSANGYONG: JOANNA KUROWSKA AMBASADORKĄ MODELU TIVOLI

ssang-kur1

Tivoli, to model samochodu marki SsangYong, którym już od ponad roku jeździ znana aktorka Joanna Kurowska. Aktorka wybrała ten model ze względu na jego miejski, a równocześnie sportowy charakter.

Bogate wyposażenie, zapewnia jej komfort codziennej jazdy, a elegancka linia tego modelu sprawia, że aktorka może śmiało nim podjechać nawet na największe gale, które towarzyszą jej w życiu.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Stylowy, a jednocześnie dynamiczny i zadziorny miejski model Tivoli, odpowiada charakterowi Joanny Kurowskiej i dlatego współpraca marki SsangYong z aktorką jest tak udana i owocna.

ssang-kur2

Model Tivoli jest samochodem wybieranym przez aktywne kobiety, które cenią sobie styl, jakość oraz wygodę. Ten model można indywidualnie dopasować do swoich potrzeb i nawet najbardziej wymagająca i bezkompromisowa kobieta jest w stanie stworzyć sobie auto „dla siebie”.

Pojazd wyposażono w wiele schowków i miejsc do przechowywania różnych przedmiotów, a dodatkowym plusem są boczne kieszenie na wszystkich drzwiach, które są na tyle duże, że pomieszczą 1,5-litrowe butelki z wodą mineralną. Niby mała rzecz, a sprawia, że w samochodzie jest nie tylko wygodniej, ale i… bezpieczniej.

SsangYong stał się popularną marką wśród gwiazd, kobiet biznesu i zabieganych matek. Modele prezentują ciekawie, a cena ich nie przyprawia o zawrót głowy mimo bogatego wyposażenia w najnowsze systemy i technologie.

ssang-kur3