SUZUKI GRANDYS: DANIEL BUKOWSKI NIE ZAWIÓDŁ

Daniel Bukowski nie zawiódł – zajął piąte miejsce w Mistrzostwach Europy klasy Supersport w Albacete. Po kwalifikacjach, w których polski motocyklista zajął czwarte miejsce, nadzieje na sukces były wielkie.

Nasz faworyt pojechał dobry wyścig i osiągnął najlepszy rezultat spośród polskich motocyklistów w ME 2012. Byłoby zapewne jeszcze lepiej, ale niestety opony nie pracowały dziś tak, jak życzyłby sobie tego kierowca… W sumie Daniel przekroczył linię mety na siódmym miejscu, ale kontrola techniczna wykluczyła dwóch rywali i Polak awansował w klasyfikacji.

W wyścigu klasy Superstock 1000 dziewiąte miejsce zajął Marko Jerman. Andy Meklau po nieudanym starcie był dziś 14, przebijając się z samego końca stawki.

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo: Jestem zadowolony z postawy naszych zawodników w Albacete. Liczyliśmy na podium, ale w tak silnej stawce nasze dzisiejsze wyniki nie przynoszą nam wstydu. Daniel jeszcze raz pokazał, że jest najlepszym „Supersportem” w Polsce, Andy i Marko też spisali się dobrze. Teraz przed nami długa zima, ale już rozpoczynamy pracę nad dopięciem naszego programu na sezon 2013. Dziękuję wszystkim sponsorom i kibicom za wsparcie w tym roku, mam nadzieję, że za rok znów będziemy razem.

Daniel był faworytem naszej redakcji. Trzymaliśmy kciuki i udało się!