TARGI WARSAW MOTORCYCLE SHOW: KWESTA DLA CHORYCH

targi-wars-mot1

Zespół Pazera Racing będzie jedną z atrakcji zaplanowanych na najbliższy weekend targów Warsaw Motorcycle Show. Jego zawodnicy będą w trakcie imprezy zbierać pieniądze na pomoc dla Bruna i Ksawerego Sochackich, bliźniaków chorych na mukowiscydozę.

Motocykle zespołu Pazera Racing, ponad 200-konna Yamaha R1 w specyfikacji Superbike i Yamaha R6 w specyfikacji Superstock 600, pojawią się na stoisku Yamaha Motor Polska.


Zobacz także:

MOTOCYKLE

SPORT


 

Na stosiku spotkać będzie można 11-krotnego mistrza Polski Pawła Szkopka oraz Patryka Pazerę, aktualnego wicemistrza Polski Superstock 600.

Znajdzie się tam także specjalnie przygotowany zbiornik paliwa z Yamahy R1, z którego Szkopek i Pazera Racing korzystali w ubiegłym roku podczas startu w mistrzostwach świata World Superbike na niemieckim Lausitzringu. Do baku fani motocykli będą mogli wrzucać pieniądze na pomoc dla Bruna i Ksawerego.

targi-wars-mot2

– Poza samą jazdą i rywalizacją na torze, drugą najlepszą rzeczą w motorsporcie jest dla każdego zawodnika interakcja z kibicami, którzy podzielają naszą pasję. Z tego powodu bardzo lubimy spotkania z fanami podczas imprez branżowych, a Warsaw Motorcycle Show zapowiada się wyjątkowo ekscytująco. Tym bardziej, że będziemy mogli nie tylko pokazać nasze Yamahy i opowiedzieć o niedawnych testach w Walencji, ale także pomóc w słusznej sprawie. Mam nadzieję, że razem z Patrykiem i kibicami uda nam się zebrać jak największą sumę na pomoc naszym dwóm młodym fanom – mówi Paweł Szkopek.

Pomóc braciom Sochackim mogą także ci, którym nie uda się odwiedzić w ten weekend Warsaw Motorcycle Show w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie. W tym celu można przekazać 1 proc. podatku za pośrednictwem Fundacji Pomocy Rodzinom i Chorym na Mukowiscydozę Matio, KRS 0000097900 (cel szczegółowy: Bruno Sochacki) lub przekazać darowiznę na indywidualne subkonto Bruna w Fundacji Matio: 55 2490 0005 4530 7261 9403, koniecznie z dopiskiem „Dla Bruna Sochackiego” w tytule przelewu.

Warsaw Motorcycle Show – godziny otwarcia
– piątek, 2 marca: 10:00 – 18:00;
– sobota, 3 marca: 10:00 – 18:00;
– niedziela 4 marca: 10:00 – 18:00.