VOLKSWAGEN CHWALI SIĘ W STOLICY AMAROKIEM AVENTURA EXCLUSIVE

vw-amarok-war1

Koncepcyjny Amarok Aventura Exclusive z metalizowanym lakierem w kolorze Kurkuma zdradza jak będzie wyglądała najmocniejsza wersja wszechstronnego pick-upa, napędzanego trzylitrowym silnikiem TDI.

Jednostka napędowa tego modelu ma jeszcze większą moc i uzyskuje jeszcze wyższy moment obrotowy niż oferowany dotychczas najmocniejszy motor.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI

UŻYTKOWE


 

Nowy samochód Volkswagena pojawił się w Warszawie. Amarok Aventura Exclusive to pick-up z obszerną podwójną kabiną, który odznacza się wyrazistą stylistyką podkreśloną przez wyjątkowe detale – polerowane na wysoki połysk 19-calowe obręcze kół z lekkich stopów oraz sporo chromowanych elementów, takich jak orurowanie skrzyni ładunkowej, osłona chłodnicy, lusterka zewnętrzne i tylny zderzak.

Ciekawy wygląd koncepcyjnego Amaroka podkreślają biksenonowe reflektory ze światłami do jazdy dziennej wykonanymi w technologii LED. Sporo ciekawych akcentów znajduje się również we wnętrzu auta – czarna, skórzana tapicerka z żółtymi szwami, regulowane w 14-tu kierunkach fotele ergoComfort, trójramienna wielofunkcyjna kierownica obszyta skórą oraz system nawigacji Discover Media to kilka z nich.

vw-pol11

Do stolicy zjechało także nowe Polo. W porównaniu z poprzednikiem nowy model urósł z zewnątrz i wewnątrz – w kabinie jest teraz dużo więcej miejsca, znacznie powiększono również bagażnik, którego pojemność wzrosła z 280 do aż 351 litrów. Już podstawowa wersja Polo jest seryjnie wyposażona w system monitorujący przestrzeń przed autem „Front Assist” z funkcjami hamowania awaryjnego „City” oraz rozpoznawania pieszych. Wszystkie wersje nowego Polo są seryjnie wyposażone w system start- stop oraz w odzysk energii hamowania.