VOLKSWAGEN: IQ.DRIVE ORAZ OFFROAD CZYLI NOWE WERSJE SPECJALNE

The new Volkswagen Passat

Wraz z wprowadzeniem nowego Passata, wszystkie zaawansowane systemy asystujące Volkswagena są skupione pod jedną nazwą – IQ.Drive.

Technologiczne rozwiązania zapewniają kierowcom najwyższy stopień komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy. Wyróżnikiem serii jest bogatym wyposażenie i kolor nadwozia.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Do wspomnianych wyżej rozwiązań należą m.in.: Travel Assist, Emergency Assist, Traffic Jam Assist, Rear Traffic Alert oraz Side Assist Plus z Lane Assist, a także Blind Spot, Park Assist i Light Assist.

vw-passat83

Volkswagen zdecydował się na wprowadzenie do swojej oferty wersji specjalnych wybranych modeli, z zastosowaniem szerokiej gamy systemów wspierających kierowcę.

Oprócz wymienionych, licznych systemów asystujących, w standardzie modele w wersji specjalnej IQ.Drive będą posiadać kolorPetroleum (lakier metalizowany niedostępny w innych wersjach wyposażenia), obręcze kół Dublin ze stopów metali lekkich (o średnicy 16 lub 17 cali, w zależności od modelu) i materiałową tapicerką foteli.

W wyposażeniu seryjnym znajdzie się również wiele detali, jak np. aluminiowe nakładki na pedały, listwy progowe, system Park Pilot, sprzęt multimedialny Composition Media, autoalarm, czujnik deszczu oraz App- Connect.

Volkswagen Tiguan Offroad

W wersji Offroad będzie oferowany jedynie Tiguan, który na tle innych odmian tego modelu będzie wyróżniał się aluminiowymi obręczami kół Kingston o rozmiarze 7Jx18 lakierowanymi w kolorze czarnym, dodatkową osłoną silnika, obudowami lusterek w kolorze czarnym, gumowymi dywanikami z przodu i z tyłu, nadwoziem lakierowanym w kolorze szarym (metalizowanym, niedostępnym w innych wersjach) i dachem lakierowanym na czarno (opcja).

Posiadać też będzie napęd na cztery koła 4MOTION.