WEBASTO: DACH Z OŚWIETLENIEM TŁA NAGRODZONY

webasto_da1

Produkty Webasto łączą innowacyjność i funkcjonalność z jakością oraz ciekawą stylistyką. Potwierdzili to sędziowie, przyznając produkowanemu przez markę panoramicznemu dachowi z oświetleniem tła nagrody.

Wyróżnienia Plus X w producent otrzymał w trzech kategoriach: innowacji, jakości i designu.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Rozwiązanie zrobiło na międzynarodowym jury ekspertów tak duże wrażenie, że w drugiej rundzie konkursu przyznali mu dodatkowo tytuł „Najlepszy Produkt Roku 2017”. W 2016 r. ten sam system dachowy został uhonorowany przez BMW wyróżnieniem „Supplier Innovation Award” w kategorii „Emotional Experience”.

webasto_da2

Nagroda Plus X przyznawana jest wyłącznie pionierskim innowacjom, które jednocześnie spełniają najwyższe standardy.

– Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasz produkt został uznany za najlepszy motoryzacyjny komponent roku. To wyraz uznania dla wartości dodanej, którą daje on klientom. Jako lider branży wyróżniamy się dogłębną znajomością rynku, co umożliwia nam tworzenie najbardziej pożądanych produktów. Nasi inżynierowie na całym świecie pracują z entuzjazmem nad kolejnymi rozwiązaniami, zapewniającymi użytkownikom maksimum komfortu i zadowolenia – powiedział Holger Engelmann, prezes rady nadzorczej Webasto SE.

Nagroda Plus X to wyróżnienie za innowacyjność dla produktów w obszarach technologii, sportu i stylu życia. W roku 2015 panoramiczny dach Webasto z technologią absorpcji promieniowania cieplnego zdobył tę nagrodę w kategoriach innowacji i jakości.