WIDEOREJESTRATORY: NOWY NAVITEL R600 QUAD HD

DVR_1

Firma Navitel wprowadza do sprzedaży wideorejestrator R600 Quad HD. Kompaktowe urządzenie, które oferuje wysoką rozdzielczość wideo jest rozwinięciem niezwykle popularnego na rynku modelu R600.

Nowe urządzenie wyposażono w 2-calowy wyświetlacz, procesor Novatek NT96660 oraz sensor optyczny OV4689.


Zobacz także:

GPS / AUDIO

NAVITEL – NAWIGACJE


 

Pliki zapisywane są w formacie MP4 a kąt widzenia obiektywu wynosi 170°. Nowy rejestrator w ofercie producenta różni się od modelu R600 rozdzielczością nagrań wideo, która została podniesiona do standardu Quad HD (2560 × 1440 pikseli).

R600_QHD_2

Technologia podświetlania i redukcji szumów zastosowana w Navitel R600 Quad HD umożliwia uzyskanie wyraźnego, realistycznego obrazu nawet w nocy. W wideorejestratorze umieszczono dwie baterie, które pozwolą na nagranie materiału po odłączeniu od źródła zasilania. Urządzenie obsługuje karty microSD o pojemności do 256 GB, a użytkownik ma do dyspozycji trzy tryby nagrywania: 1440p/30fps, 1080p/60fps i 720p/120fps.

– Podstawowym elementem strategii biznesowej marki Navitel jest wprowadzanie zaawansowanych urządzeń. Model R600 Quad HD wpisuje się idealnie w plany firmy, ponieważ to pierwsza na rynku kamera samochodowa do 400 złotych, która nagrywa w 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości Full HD oraz 30 klatkach na sekundę w QHD – 2560 × 1440 pikseli. Zadowolenie klienta końcowego to priorytet, dlatego w niedalekiej przyszłości tego typu rejestratory będą standardem w naszej ofercie – opowiada Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe.

Wbudowany w urządzeniu czujnik G-Sensor wykrywa przeciążenia a następnie zapisuje ważne nagrania z wypadków. Aktywowany jest przez nagłe przyspieszenie, rotację samochodu i inne wstrząsy. W takich przypadkach odpowiednie sekwencje wideo zostają oznaczone jako ważne oraz uzyskują ochronę przed nadpisaniem.

DVR_2

Czujnik sprawdzi się odpowiednio również w trybie parkingowym. Kamera może wykrywać uderzenia lub nagły ruch samochodu i rozpocząć nagrywanie, nawet gdy samochód jest zaparkowany i nie ma w nim kierowcy. Wideorejestrator można łatwo zainstalować w samochodzie za pomocą akcesoriów umieszczonych w pudełku.

Zawartość opakowania:
• DVR Navitel R600 Quad HD;
• uchwyt samochodowy;
• ładowarka samochodowa;
• kabel miniUSB;
• podręcznik użytkownika;
• karta gwarancyjna;
• ściereczka z mikrofibry;
• dodatkowa licencja nawigacyjna na smartfon/ tablet.

Sugerowana cena urządzenia Navitel R600 Quad HD – 369 złotych.