YAMAHA: JESIENNE RAJDY CZYLI OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

yamah-rajd1

Jeśli ktoś z naszych Czytelników był w tym roku na Bieszczadzkim Rajdzie Motocyklowym lub North- South Poland Turistic Rally ten wie, że prawdziwa zabawa na motocyklu zaczyna się wraz z opuszczeniem bazy imprezy i pierwszym przewinięciem roadbooka.

Nawigacja, wyzwania tras i dodatkowe zadania przygotowane przez organizatora czekają na uczestników rajdów OnTour wspieranych przez markę Yamaha.


Zobacz także:

TURYSTYKA

MOTOCYKLE


 

I jak się okazuje, im dalej i trudniej, tym lepiej i weselej. Chcesz przeżyć te emocje? Skrzyknij kumpli na motocyklach i razem zapiszcie się na rajd!

W tym roku czekają nas jeszcze dwa duże wydarzenia: VI Paszków Rally organizowany pod koniec wakacji w Kotlinie Kłodzkiej oraz wrześniowy Turystyczny Rajd Asfaltowo- Krajobrazowy TRAK 2018. Do obu wystarczy standardowy motocykl szosowy lub klasy adventure, niewielkie doświadczenie w jeździe i zapas dobrego humoru.

Szczegóły, kalendarz i formularze rejestracyjne można znaleźć na stronie organizatora: www.rajdymotocyklowe.com.

yamah-rajd2


VI Paszków Rally

Kotlina Kłodzka po raz szósty przywita śmiałków z całego kraju. 31 sierpnia wystartuje VI Paszków Rally napędzany przez Yamahę. Dla czego warto przyjechać do Kotliny Kłodzkiej? Paszków Rally to jedyny transgraniczny rajd w Polsce, prowadzący także po przepięknych trasach Czech.

Będzie to także finał Grand Prix Amatorskich Rajdów Turystycznych na Orientację 2018. Oczywiście, uczestnicy mogą liczyć na piękne, górskie drogi, wspaniałe widoki i cenne nagrody.

TRAK 2018

Początek jesieni (27- 30 września) to wędrowny rajd TRAK 2018 po asfaltowych drogach Dolnego Śląska, otwarty dla wszystkich motocyklistów. Trzy dni i ponad 600 km jazdy po najpiękniejszych zakątkach regionu, rywalizację połączona ze zwiedzaniem, intrygujący etap nocny i cenne nagrody dla najlepszych.