YAMAHA: TURYSTYCZNE RAJDY MOTOCYKLOWE 2018

yanaha-tur2

Byliście w zeszłym roku na rajdzie motocyklowym? A może słyszeliście świetne opinie od znajomych i też chcecie jechać? Otrzymujecie zaproszenie!

W tym roku dla wszystkich chętnych miłośników dwóch kółek, Yamaha wraz z firmą partnerską, doświadczonym organizatorem imprez On Tour, przygotowała aż cztery duże rajdy terenowe. Oto plany na ten rok!


Zobacz także:

TURYSTYKA

MOTOCYKLE


 

W oficjalnym kalendarzu 2018 jest także kilka nowości, jak Grand Prix Amatorskich Rajdów Turystycznych na Orientację 2018 czy pięciodniowy, wędrowny rajd North- South Poland Touristic Rally. Rywalizacje w pucharze i indywidualne odbywają się w różnych zakątkach kraju, w kategoriach Road i Adventure.

III Bieszczadzki Rajd Motocyklowy

25-27 maja w Bieszczadach odbędzie się już trzeci Bieszczadzki Rajd Motocyklowy. To oczywiście obowiązkowy punkt na rozpoczęcie sezonu. Bieszczady od dawien dawna jak magnes przyciągają motocyklistów z całej Polski. Na miejscu na uczestników czekają dwie trasy do wyboru. Dla wielbicieli gładkich asfaltów trasa Road, a dla miłośników jazdy po bezdrożach szlaki Adventure. Obie trasy zabiorą w malowniczą podróż po dzikich i nieodkrytych jeszcze zakątkach Bieszczad. Ciekawe konkurencje jak i atrakcje turystyczne przygotowywane na trasie przejazdu uprzyjemnią weekend.

yanaha-tury1

North-South Poland Touristic Rally 2018

Zupełną nowością na motocyklowej mapie Polski jest pięciodniowy rajd z północy na południe. North- South Poland Touristic Rally to rajd wędrowny po bezdrożach wzdłuż wschodniej granicy Polski. 5 dni zabawy, 4 dni zmagań na czterech etapach rajdu po 250 km dziennie, pięć różnych tajemniczych lokalizacji noclegów i blisko 1000 km szutrowo- polnych dróg dla ciężkich turystycznych motocykli enduro. Bez dwóch zdań to jedyna taka impreza w Polsce! Termin? 15-20 czerwca.

VI Paszków Rally

Kotlina Kłodzka po raz czwarty przywita śmiałków z całego kraju. 31 sierpnia wystartuje VI Paszków Rally napędzany przez Yamahę. Dla czego warto przyjechać do Kotliny Kłodzkiej? Paszków Rally to jedyny transgraniczny rajd w Polsce, prowadzący także po przepięknych trasach Czech. Będzie to także finał Grand Prix Amatorskich Rajdów Turystycznych na Orientację 2018. Oczywiście, uczestnicy mogą liczyć na piękne, górskie drogi, wspaniałe widoki i cenne nagrody.

TRAK 2018

Początek jesieni (27-30 września) to wędrowny rajd Turystyczny Rajd Asfaltowo Krajoznawczy (TRAK) 2018 po asfaltowych drogach Dolnego Śląska, otwarty dla wszystkich motocyklistów. Trzy dni i ponad 300 km jazdy po najpiękniejszych zakątkach regionu, rywalizację połączona ze zwiedzaniem i cenne nagrody dla najlepszych.

Szczegóły, kalendarz i formularze rejestracyjne można znaleźć na stronie organizatora: www.rajdymotocyklowe.com

Fot.: Yamaha