MISTRZOSTWA MECHANIKÓW: ELIMINACJE CORAZ BLIŻEJ

Mistrzostwa Mechanik

Znasz dobrego mechanika? Zgłoś jego kandydaturę do III Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, których finał odbędzie się pod koniec marca podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej TTM w Poznaniu.

Wystarczy, że do 5 marca przekażesz namiary na serwisanta na adres dobrymechanik@mistrzostwamechanikow.pl, a organizator Mistrzostw zaprosi go do ogólnopolskiej rywalizacji. Na drodze do finału stoją eliminacje internetowe.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI
MISTRZOSTWA MECHANIKÓW


Pytania, przygotowane przez ekspertów Mobil 1, będą dotyczyć budowy i serwisowania pojazdów, trendów na rynku motoryzacyjnym oraz historii motoryzacji. Z kolei zadania praktyczne pojawią się podczas rundy finałowej.

W ciągu zaledwie dwóch lat Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników stały się jednym z największych krajowych konkursów dla specjalistów z branży motoryzacyjnej. Tegoroczna III edycja, towarzysząca Targom Techniki Motoryzacyjnej TTM, dodaje rywalizacji jeszcze większego prestiżu, a zwycięzcom daje większe szanse na znalezienie dobrej pracy w renomowanych serwisach. Organizatorami Mistrzostw są Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz V8 Team. Partnerem merytorycznym jest producent olejów Mobil 1.

Kategoria Młody Mechanik – ważne daty
* zapisy – rejestracja dwuosobowych zespołów do 5 marca 2014 r. pod adresem www.mistrzostwamechanikow.pl;
* eliminacje – 6 marca 2014 r. (czwartek), godz. 12.00. Test konkursowy zostanie opublikowany na stronie internetowej www.mobil.pl. Zadaniem uczniów będzie jak najszybsze wysłanie poprawnych odpowiedzi na wskazany adres email;
* finał – 28 marca 2014 r. (piątek), Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM, Poznań.

Kategoria Mechanik Zawodowy – ważne daty
* zapisy – do 14 marca 2014 r. pod adresem www.mistrzostwamechanikow.pl;
* eliminacje – termin ustalany indywidualnie z zawodnikiem;
* finał – 29 marca 2014 r. (sobota), Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM, Poznań.