ALPINE: JUŻ WKRÓTCE PREZENTACJA W 100% ELEKTRYCZNEGO A290_β

Show car A290_β (A290 beta) to zapowiedź przyszłego miejskiego samochodu o sportowym charakterze marki Alpine, która chce zaproponować nową koncepcję sportowych aut.

Pierwszy model „Dream Garage” ucieleśnia nową erę Alpine, która zdecydowanie stawia na elektryczne i sportowe samochody.


Zobacz także:

MERCEDES-MAYBACH: EQS 680 SUV – PREMIERA PIERWSZEGO “ELEKTRYKA” MARKI
 

PREMIERY


 

A290_β – nowa nazwa wpisująca się w samo serce stylu Alpine

A290_β to nazwa zgodna ze strategią marki Alpine, której modele mają w nazwie literę „A” i trzy cyfry. Pierwsza cyfra oznacza wielkość samochodu. Liczba „90” jest nadawana uniwersalnym sportowym samochodom marki, określanym jako lifestylowe. Czysto sportowe modele mają oznaczenie „10”.

β” odwołuje się do oznaczenia „beta” używanego w świecie oprogramowania dla wersji testowych, które są wypuszczane tuż przed wersją finalną.

Weź udział w prezentacji A290_β – zeskanuj kod QR umieszczony na samochodach Alpine startujących w wyścigach

Podczas wyścigowego weekendu, od 28 do 30 kwietnia 2023 roku, można wygrać wejście na prezentację A290_β. W tym celu należy śledzić wyścig Formuły 1 lub długodystansowe mistrzostwa świata. Trzeba będzie wykazać się szybkością, żeby zeskanować kod QR, który podczas tych kilku dni zostanie umieszczony na nadwoziu Alpine A523 podczas wyjazdów na tor w Baku w Azerbejdżanie w czasie Grand Prix Formuły 1 oraz na A470 podczas wyścigu 6h Spa Francorchamps. Kod QR będzie kluczowym elementem, który pozwoli wziąć udział w losowaniu i otworzy przed szczęśliwym zwycięzcą wejście na prezentację.