POZNAŃ MOTOR SHOW 2014: YAMAHA POKAŻE NOWOŚCI

Yamaha_0

W dniach 27-30 marca odbędą się największe w Polsce targi motoryzacyjne – Poznań Motor Show. Na takim wydarzeniu nie zabraknie motocykli Yamaha.

Japońską markę będzie reprezentował jedyny autoryzowany dealer w Wielkopolsce – firma Motocykle Polska. Na stoisku o powierzchni 100 m2 odwiedzający salon Motor Show będą mogli podziwiać najgorętsze motocyklowe premiery tego roku. Nie zabraknie też dodatkowych niespodzianek przygotowanych przez poznańskiego przedstawiciela marki Yamaha.


Zobacz także:
SALONY SAMOCHODOWE
POZNAŃ MOTOR SHOW 2014


Główną motocyklową gwiazdą Motor Show będzie Yamaha MT-07. Każdy zwiedzający będzie mógł obejrzeć z bliska najnowszego reprezentanta filozofii „Dark Side od Japan”, dosiąść go, a także zapisać się na jazdy testowe.

To oczywiście nie jedyna atrakcja, bo na Międzynarodowych Targach Poznańskich pojawi się również MT-09 – trzycylindrowy, 115-konny street naked, który od dnia premiery na jesieni podbija serca europejskich motocyklistów. Segment Sport Heritage będą reprezentować nawiązujący do modelu sprzed 35 lat SR400 oraz zainspirowany przeszłością i zaprojektowany z myślą o przyszłości bobber XV950. Fanom dalekich wypraw polecamy sportowego turystyka FJR1300AS oraz XT1200ZE Super Ténéré – oba modele z elektronicznie sterowanym zawieszeniem. Zaś dla amatorów szybkiej jazdy po mieście Yamaha przygotuje sportowe maksi skutery z rodziny X-MAX oraz flagowego TMAX-a.

Na stoisku Motocykle Polska pojawią się też gości specjalni, a wśród nich jedna z najszybszych kobiet w Polsce, Natalia Florek, ze swoją Yamahą YZF-R6 profesjonalnie przygotowaną do wyścigów. Z kolei w sobotnie południe na teren Motor Show wjadą za specjalną zgodą członkowie prężnego klubu motocyklowego spod Poznania, Etyliniarze.pl. Będzie głośno i bardzo w stylu Yamahy…

Stoisko Yamahy mieścić się będzie w pawilonie 6A, na stanowisku 14.