3M: INNOWACYJNY SYSTEM RENOWACJI REFLEKTORÓW

Firma 3M wprowadziła na rynek nowy, innowacyjny system do renowacji porysowanych lamp samochodowych. System usuwa nie tylko rysy, ale również zmatowienia z plastikowych lamp stosowanych we współczesnych samochodach.

Zżółknięcia oraz porysowania powłok lamp samochodowych powstają w trakcie codziennego użytkowania samochodów. Podczas korzystania z myjni samochodowej, czy też podczas jazdy, kiedy np. odpryskujące kamienie mogą uszkodzić plastik chroniący lampę. Wszystkie mikrouszkodzenia oraz zmatowienia pozwala całkowicie usunąć nowoczesny system opierający się na zestawie materiałów ściernych i polerskich oraz specjalistycznych maszynkach.

Naprawa polega na zeszlifowaniu powłoki lampy oraz jej polerowaniu przy pomocy polerki pneumatycznej. Po zakończeniu tego procesu lampy w samochodzie odzyskują przejrzystość i ponownie nadają się do użytku.

– Wprowadzenie zestawu naprawczego do powłok lamp ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa osób podróżujących samochodem. Dzięki systemowi właściciele samochodów będą mogli niskim kosztem przywrócić blask swoich lamp. To nasz kolejny produkt który poprawia bezpieczeństwo i komfort osób podróżujących samochodami – mówi Jarosław Krzciuk z 3M Poland.