ALFA ROMEO: JORGE LORENZO FANEM ROKU MARKI

AR_Lorenzo_01

Startujący Yamahą YZR-M1 w Motocyklowych Mistrzostwach Świata MotoGP 2014, wielokrotny triumfator cyklu, przez cały 2014 rok będzie twarzą marki Alfa Romeo.

Logo Alfy Romeo będzie widnieć na kombinezonie i kasku jedynego hiszpańskiego kierowcy, który dwukrotnie zdobywał tytuły w królewskiej klasie. Podczas rund Mistrzostw Świata SBK Superbike 2014, których Alfa Romeo jest głównym sponsorem, Lorenzo wyjedzie na tor supersamochodem Alfa Romeo 4C, występującym w tym roku w roli samochodu bezpieczeństwa i oficjalnego pojazdu.


Zobacz także:
SPORT


Wyjątkowy „Fan Alfy Romeo” jeździ w zespole Movistar Yamaha MotoGP. Porozumienie pomiędzy marką Alfa Romeo a mistrzem Jorge Lorenzo w 2014 roku przewiduje również inne ważne akcje komunikacyjne i marketingowe, prowadzone na kanałach tradycyjnych, internetowych i społecznościowych.

AR_Lorenzo_02

Na niektórych rundach Motocyklowych Mistrzostw Świata MotoGP 2014, Jorge Lorenzo i jego zespół będą mieli do swojej dyspozycji samochody Alfa Romeo Giulietta, wśród nich nową wersję Quadrifoglio Verde, jak również supersamochód 4C, którym pojedzie sam Jorge.

Hiszpański kierowca wystąpi również podczas Mistrzostw Świata SBK Superbike 2014, prowadząc na torze model 4C, który ostatnio został ogłoszony samochodem bezpieczeństwa i oficjalnym pojazdem zbliżających się Mistrzostw. W tej roli pojawią się również wersje Quadrifoglio Verde modeli MiTo i Giulietta.

Bieżący sezon dla Alfy Romeo jest już siódmym z kolei rokiem współpracy: od 2007 roku marka bierze udział w tej imprezie – zawsze w charakterze głównego sponsora oraz samochodu bezpieczeństwa i oficjalnego pojazdu.