ALPE ADRIA 2013: DANIEL BUKOWSKI W CHORWACJI

Daniel Bukowski

Na chorwackim torze Rijeka odbędzie się trzecia tegoroczna runda cyklu Alpe Adria. Zespół Suzuki GRANDys duo wystąpi w tych zawodach w dwuosobowym składzie.

Barwy będą reprezentować Daniel Bukowski w Superstock 600 oraz Marko Jerman w Superbike i Superstock 1000. Zgodnie z naszymi zapowiedziami z początku sezonu wolne tym razem będzie miał Andy Meklau.


Zobacz także:
MOTOCYKLE
DANIEL BUKOWSKI


Bez względu na wynik wyścigu klasy Superbike na czele klasyfikacji generalnej będzie nadal któryś z zawodników zespołu. W tej chwili prowadzi Andy przed Marko, a ich przewaga nad następnym zawodnikiem jest bezpieczna. Dodatkowo tor w Rijece jest domowym torem Marko Jermana co stawia go w roli faworyta do zwycięstw w obu klasach.

Trudniejsze zadanie będzie miał wicelider klasyfikacji generalnej klasy Superstock 600 – Daniel Bukowski, który nie był na tym torze od 2009 roku.

Wyniki z toru Rijeka będzie można śledzić na bieżąco na profilu zespołu na FB.

Daniel Bukowski: Ostatni raz na torze Rijeka startowałem w 2009 roku, ale liczę na dobry występ. Do tej pory połowy wyścigów na tym torze nie kończyłem, a w pozostałych stawałem na podium. Teraz chciałbym wygrać. Wiem jednak, że konkurencja jest w tym roku silna i najważniejsze są punkty do klasyfikacji generalnej. Trzymajcie za nas kciuki!