ALPINE: FUTURYSTYCZNY ALPENGLOW ZAPOWIEDZIĄ PLANU ROZWOJU MODELI MARKI

Alpenglow pokazuje, jakie będą przyszłe modele Alpine, zarówno drogowe, jak i wyczynowe.

Alpenglow to więcej niż samochód koncepcyjny. To swoisty manifest marki, który kładzie podwaliny pod ambitne cele i plany rozwoju. To symbol, ucieleśnienie planu strategicznego „Renaulution”, zapowiadający pojawienie się trzech modeli „Dream Garage”. Nowy samochód jest wyrazem strategii Alpine jako producenta samochodów drogowych, a także jako liczącego się gracza w sporcie samochodowym i marki odpowiedzialnej społecznie.


Zobacz także:

MASERATI: NOWA EDYCJA SPECJALNA FTributo

ROZMAITOŚCI


 

Alpenglow niesie w sobie ładunek emocji, kreatywności i elegancji. Otwiera drogę do doskonałości w sporcie i w motoryzacji oraz zapowiada nowe zrównoważone rozwiązania, m.in. wykorzystanie napędów wodorowych. Jest „ojcem” wszystkich przyszłych samochodów Alpine poprzez swój design, zastosowane technologie i innowacyjne rozwiązania, a jednocześnie w udany sposób nawiązuje do historii marki. Tak jak każde Alpine, dostarcza autentycznych emocji z jazdy, zarówno na drodze, jak i na torze.

Wyrazisty i imponujący design Alpenglow zapowiada przyszłe samochody Alpine i naszą wizję sportu samochodowego jutra. Zastosowanie napędu wodorowego to dowód zaangażowania w zapewnienie czystej, bezemisyjnej przyszłości bez rezygnacji z autentycznych doznań i przyjemności z jazdyLaurent Rossi, prezes Alpine

PRZYSZŁOŚĆ ALPINE ZACZYNA SIĘ Z ALPENGLOW

Sport samochodowy przyszłości powinien dostarczać równie dużo przyjemności z jazdy, co emocji, a jednocześnie powinien dążyć do zeroemisyjności. Alpenglow jest ucieleśnieniem projektu na nowo określającego markę Alpine, w którym przyjęto to podejście. Zapowiada nową erę głębokiego zaangażowania w zrównoważony rozwój sportu samochodowego. Stylistyka samochodu nawiązuje do wyczynowych ambicji marki, które są widoczne od samego jej początku w 1955 roku.