AMTRA: NOWE PRODUKTY NA SEZON ZIMOWY

MA-Silion-MotoStart

Na nadchodzący sezon zimowy firma Amtra przygotowała dwa nowe produkty tworzące polską markę „Moje Auto”. Pierwszy z nich to znany od lat „Silikon do uszczelek”, którego skład został znacznie zmodyfikowany.

Dzięki temu poprawiono jego skuteczność i wydłużono efektywny czas działania. Co ważne produkt smaruje na sucho nie pozostawiając po sobie tłustego filmu. Jednocześnie uelastycznia stare, stwardniałe uszczelki przywracając im pierwotny wygląd.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Silikon dostępny jest w poręcznym aerozolu o pojemności 200 ml.

Drugi z nowych produktów zimowych to „Moto Start” (aerozol 200 ml) przeznaczony do silników benzynowych i diesla. Poza samochodami można go stosować także w motocyklach, kosiarkach, piłach etc. Jego skuteczność działania – rozruch silnika – została potwierdzona przy temperaturze minus 50 st. C. Co prawda Moto Start należy do linii profesjonalnej MA, ale zimą przyda się każdemu kierowcy.

Oba produkty, oprócz marki, łączy osoba Kajetana Kajetanowicza. Czterokrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych – 2010, 2011, 2012 i 2013 – został ambasadorem marek Moje Auto, MA Professional oraz Mobiler (płyny do chłodnic).