AUDI: NAGRODY DLA NAJLEPSZYCH DEALERÓW

A 1_033ps6t9238

Audi w Polsce zamknęło rok 2012 bardzo dobrymi wynikami. W porównaniu z rokiem 2011, sprzedaż w naszym kraju wzrosła o 23,54 procent. W tym okresie zarejestrowano w Polsce 5111 nowych samochodów Audi.

Podczas dorocznego spotkania polskiej sieci dealerskiej Audi podsumowującego rok 2012, wręczono nagrody – statuetki dla najlepszych salonów w sześciu różnych kategoriach.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Statuetkę za najlepszą sprzedaż w roku 2012 odebrał przedstawiciel salonu Auto Viva (Porsche Inter Auto Polska) w Warszawie. Tuż za zwycięzcą uplasowała się firma Fota Groblewski z Gdańska, a pierwszą trójkę zamyka poznański salon Auto Premium (Porsche Inter Auto Polska).

Najwyższą dynamiką wzrostu sprzedaży – i w tej kategorii otrzymał wyróżnienie – uzyskał w 2012 roku salon Fota Groblewski z Gdańska. W porównaniu z rokiem 2011, sprzedał aż o 98,5 procent więcej samochodów Audi. Na drugim miejscu znalazł się salon Audi Centrum Wrocław z dynamiką wzrostu rzędu 85,8 procent, a na trzecim firma Idczak Krotoski Cichy z Łodzi, sprzedając o 51,1 procent więcej aut niż w 2011.

Podczas dorocznego spotkania dealerów Audi wręczono także nagrodę w kategorii „Najwyższy poziom zadowolenia klienta ze sprzedaży”. Nabywcy Audi wskazali, że najlepiej w roku 2012 kupowało im się samochody w salonie Auto Lellek Group w Opolu. Dużą satysfakcję dawały też zakupy w salonie Magro (Porsche Inter Auto Polska) w Rybniku oraz Krotoski Cichy w Przeźmierowie koło Poznania. Zwycięzca tej kategorii, Auto Lellek Group z Opola, wygrał również w kategorii „Najwyższy udział w rynku lokalnym”. Udział Audi w lokalnym rynku sprzedaży nowych samochodów segmentu premium na Opolszczyźnie wyniósł aż 65,7 procent.

Wybrane placówki dealerskie Audi, oprócz nowych aut, oferują także swoim klientom możliwość zakupu samochodów używanych w ramach programu Audi Select Plus. Statuetkę za najlepsze wyniki w tej kategorii odebrała firma Ignaszak, która w roku 2012 sprzedała najwięcej używanych Audi. Za nią uplasowały się salony Noma 2 z Katowic i Switoń – Paczkowski z Lubina.

Nagrodę wręczono także w kategorii „Najwyższa sprzedaż Audi exclusive”. Tutaj najlepszymi wynikami pochwalić się może salon Audi Centrum Wrocław. Tuż za nim na podium znalazły się Auto Viva (Porsche Inter Auto Polska) z Warszawy oraz Auto – Special z Krakowa.

Audi exclusive to dynamicznie rozwijająca się forma indywidualizacji wyposażenia samochodów Audi oferująca nieograniczone możliwości konfiguracji wnętrza i nadwozia przy użyciu niezwykle atrakcyjnych elementów stylistycznych. Oferta Audi exclusive obejmuje nie tylko najwyższej jakości, zróżnicowane kolorystycznie gatunki skór i aplikacje dekoracyjne, jak również szeroką gamę atrakcyjnych obręczy, lakierów specjalnych oraz pakietów uatrakcyjniających wygląd zewnętrzny samochodów Audi.