AUTO MOTOR SHOW 2012: PREMIERA AUDI QUATRRO

Na odbywającej się od 18 do 20 maja w hali Expo Silesia w Sosnowcu imprezie Auto Motor Show 2012, Audi zaprezentuje gamę swoich modeli. Główną atrakcją stoiska będzie jednak polska premiera Audi A6 allroad quattro, które w salonach sprzedaży pojawi się na przełomie czerwca i lipca.

Hala Expo Silesia gości szóstą już edycję Auto Motor Show. Specjalnie na tę okazję, Audi przygotowało polską premierę Audi A6 allroad quattro. Trzecia odsłona tego modelu kontynuuje najlepsze tradycje wersji z lat 2000 i 2006, rozwijając jednocześnie jego możliwości. Nowe A6 allroad quattro, bazując na modelu Audi A6 Avant, pozwala cieszyć się jazdą po bezdrożach, oferując przy tym najwyższy komfort i innowacyjne rozwiązania techniczne.

– Nowe Audi A6 allroad quattro można już zamawiać w salonach dealerskich.Liczymy na duże zainteresowanie tym modelem. W porównaniu do swoich poprzedników, nowe A6 allroad quattro oferuje jeszcze nowocześniejsze rozwiązania techniczne, bardziej luksusowe wyposażenie i co ważne, zużywa nawet o 20 procent mniej paliwa – mówi Leszek Kempiński, kierownik Marketingu i PR marki Audi w Polsce.

Poprzednią edycję targów Auto Moto Show 2011 odwiedziło ponad 17 tysięcy osób. Pojawiło się także ponad 100 dziennikarzy, których relacje z AMS można było obejrzeć w telewizji, posłuchać w stacjach radiowych lub przeczytać w prasie codziennej i branżowej.