BECKER: NAWIGACJA – NOWE MODELE READY ICE

Marka Becker zaprezentowała dwa nowe modele urządzeń nawigacyjnych: Becker Ready 45 ICE oraz Becker Ready 50 ICE. Kierowcy już nie muszą stresować się, że stanie w korkach lub pomyłka podczas jazdy zabiorą im cenny czas.

Dzięki interaktywnemu asystentowi kierowcy Becker SituationScan, nowej funkcji Asystent Pasa Skrętu Pro 3D oraz uczącej się nawigacji bez problemu ominą korki i dotrą do celu bezstresowo i bezpiecznie. Premiera urządzeń odbędzie się podczas targów IFA w Berlinie.

Inteligentne urządzenia nawigacyjne Becker Ready ICE są dostępne w dwóch rozmiarach: 4,3 cala (10,9 cm) lub 5 cali (12,7 cm). Biała obudowa pozwala wyróżnić się oraz zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy – nie odcina się tak wyraźnie jak czarna od widoku za oknem, dzięki czemu mniej rozprasza kierowcę. Urządzenia zostały wyposażone w zainstalowane mapy 44 krajów Europy oraz interaktywnego asystenta kierowcy Becker SituationScan, który analizuje sytuację na drodze na podstawie przebytej odległości i prędkości. Jeśli pojawią się znaczące odchylenia urządzenie proponuje alternatywne trasy tam, gdzie jest to konieczne, a Border Assistant podaje wszystkie niezbędne informacje związane ze zbliżaniem się do granicy.

Nowa funkcja, Asystent Pasa Skrętu Pro 3D, gdy zbliża się zmiana pasa pokazuje ten właściwy w formie animacji 3D. Dzięki temu kierowca z wyprzedzeniem wie jak ma pojechać – jego trasa jest wyraźnie zaznaczona na czerwono. Inną przydatną funkcją podczas jazdy po nieznanych obszarach jest trójwymiarowa wizualizacja terenu i charakterystycznych punktów. Natomiast dożywotnio opłacone Premium HQ TMC w Polsce pozwoli ominąć wszystkie korki oraz inne utrudnienia na drogach. Dodatkowo nowy TTS oprócz nazw miejsc, ulic, zjazdów i informacji o utrudnieniach na drogach podaje również informacje o punktach orientacyjnych, np. mostach lub dużych skrzyżowaniach.

Tak jak w przypadku wcześniejszych modeli Becker ICE zostały wyposażone w funkcję uczącej się nawigacji. Urządzenie zbiera anonimowe dane o najlepszych trasach od użytkowników, a następnie za ich zgodą udostępnia je wszystkim uczestnikom programu. Dzięki temu miejsca, w których regularnie tworzą się korki są automatycznie pomijane przy kalkulacji trasy w zależności od dnia tygodnia i godziny.

Becker ICE zostały również wyposażone w program do zarządzania zawartością Becker Content Manager, który ułatwia konfigurację nawigacji z komputerem i pozwala na zakup map i innych funkcji. Każdy kierowca otrzymuje również Gwarancję Najnowszych Map – w przypadku rejestracji w ciągu 30 dni od zakupu urządzenia użytkownicy otrzymują darmową aktualizację map oraz zniżkę na subskrypcję aktualizacji map Europy.

Dodatkowe informacje: www.harman-becker.pl.