BMW: AKCESORIA M DLA NOWEGO MODELU X5

B 1-orig

Od marca 2014 do wszystkich wariantów modelu dostępna będzie obfita paleta akcesoriów BMW M Performance, dzięki którym nowe BMW X5 będzie mogło wyglądać jeszcze bardziej muskularnie.

Atletyczny charakter można będzie podkreślić czarnym wlotem powietrza (nerkami), dolną krawędzią przedniego spoilera oraz obudowami lusterek z włókien węglowych, wlotami powietrza i dyfuzorem do tylnego zderzaka, a także grafiką na progach z napisem M Performance.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Sportowe środowisko i indywidualny charakter pomogą uzyskać sportowa kierownica BMW M Performance z czerwonym znacznikiem centrowania, dźwignia zmiany biegów wykończona karbonem, pedały gazu i hamulca oraz podnóżek wykończone szlachetną, polerowaną stalą, a także dywaniki BMW M Performance.

Oferta produktów z zakresu układu jezdnego obejmuje układ hamulcowy BMW M Performance z zaciskami lakierowanymi na niebiesko i 21-calowej średnicy dwubarwne koła aluminiowe BMW M Performance.

Klient może też wybrać zestaw Power Kit, który podnosi parametry silnika, nie wpływając na zużycie paliwa i emisję CO2 oraz spalin. Zestaw będzie dostępny od wiosny 2014 r. do BMW X5 xDrive35i. Precyzyjnie zmodyfikowane oprogramowanie silnika pozwala zwiększyć moc o 15kW/20 KM, do 240 kW/326 KM. Zarazem o 50 Nm wzrasta maksymalny moment obrotowy – do łącznie 450 Nm.

Dzięki zoptymalizowanemu sterowaniu elektroniką pedału gazu spontaniczna reakcja silnika na ruchy prawej stopy jest jeszcze wyraźniejsza. Podniesienie parametrów silnika wyraża się w poprawie osiągów – zarówno sprintu z miejsca, jak i elastyczności, a po wybraniu trybu pracy SPORT dochodzi do tego wyjątkowe brzmienie silnika. Kolejną opcją do modelu BMW X5 xDrive35i jest układ wydechowy BMW M Performance.

Wszystkie warianty silnikowe nowego BMW X5 można doposażyć w końcówki układu wydechowego BMW M Performance – chromowane lub wykonane z włókien węglowych.