BMW: MOTORRAD PARTNEREM FILMÓW AKCJI DHOOM

BM 1_0140204

BMW Motorrad i niezwykle popularna seria filmów akcji Dhoom mają wspólne zainteresowanie: kochają się w szybkich, potężnych motocyklach. Stąd pomysł współpracy.

W Dhoom:3 – trzeciej części wielkiego hitu Bollywood, który 20 grudnia wchodzi do kin na całym świecie – BMW Motorrad i Yash Raj Films prezentują efekty swej pierwszej kooperacji, ekskluzywnego partnerstwa motocyklowego.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
MOTOCYKLE


Rezultaty są oszałamiające: sceny z karkołomnymi wyczynami kaskaderskimi na wyczynowych motorach BMW S 1000 RR i BMW K 1300 R. Włosy się jeżą na głowie! Ale te niesamowite manewry wyprzedzania „na grubość lakieru”, omijania o włos i kilkudziesięciometrowe skoki przy pełnej prędkości to także pokaz tego, że możliwe jest połączenie lekkości baletnicy z ekstremalną siłą.

Już od 90 lat BMW Motorrad jest synonimem innowacyjności, umiejętności inżynierskich i designu.

BM 2_0140203

BMW K 1300 R

Jako jeden z najpotężniejszych modeli w segmencie, ekstrawagancki i zarazem wyczynowy roadster BMW K 1300 R spełnia najbardziej wyrafinowane zachcianki w zakresie dynamiki jazdy. Muskularny przód i smukły, sportowy tył składają obietnicę, która zostaje zrealizowana w tej samej chwili, gdy się uruchomi ten naked bike: BMW K 1300 R startuje niczym rakieta, a przy tym imponuje bezpieczeństwem i stabilnością oraz trzymaniem drogi w ostrych zakrętach.

Superbike: BMW S 1000 RR

Łatwość prowadzenia w połączeniu z ekstremalną stabilnością jazdy, znakomite parametry silnika połączone z doskonałą codzienną funkcjonalnością: dzięki sportowym genom, BMW S 1000 RR zmienia szosę w tor wyścigowy. Ze swą aluminiową ramą, wyczynowym układem hamulcowym i dynamicznym designem „tail up-nose down”, ten motocykl to czysta adrenalina.

Dhoom:3

Trzecia część epopei, serii filmów akcji produkcji Bollywood, wejdzie do kin na całym świecie 20 grudnia 2013. W cyklu niesamowitych pościgów policjanci Jai Dixit (Abhishek Bachchan) i jego partner Ali (Uday Chopra), jadąc szaleńczo na superbike’u BMW S 1000 RR, usiłują dopaść sprytnego złodzieja- clowna, którego gra sam megagwiazdor Bollywood, Aamir Khan – ten z kolei rozpala kardy do białości spektakularnymi kaskaderskimi wyczynami na BMW K 1300 R.

Film kręcono w Chicago i Mumbaiu.