BMW: WIRTUALNA PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

Radość z jazdy BMW nie jest już zarezerwowana wyłącznie dla ich właścicieli. Nowa gra komputerowa Auto Club Revolution pozwala graczom zasiąść za kierownicą wiernie odwzorowanych modeli, takich jak BMW 1 M Coupé, BMW 135i, BMW M3 Coupé, BMW M5 i BMW Z4 M Coupé.

Dzięki współpracy BMW z producentem gry, firmą Eutechnyx, miłośnicy motoryzacji będą mieli możliwość ustawienia wybranych modeli BMW według swoich osobistych preferencji, co znacząco wpłynie na przyjemność z wirtualnej jazdy.

Auto Club Revolution nie jest tylko kolejną grą z wiernie odwzorowanymi modelami samochodów oraz tras rajdowych na całym świecie, ale również platformą, na której spotykają się miłośnicy rajdów, producenci samochodów oraz fani motoryzacji. Gra daje szansę stworzenia silnej społeczności, powiązanej z działaniami podejmowanymi przez BMW Group, które jest wyłącznym partnerem gry i od samego początku zaangażowało się w kolejne etapy powstawania tej unikatowej rajdówki.

Wielbiciele bawarskiej marki będą mieli wyjątkową możliwość sprawdzenia swoich umiejętności zasiadając za kierownicą BMW 1 M Coupé na specjalnie zaprojektowanym torze. Po zaliczeniu zadania zawodnicy za darmo będą mogli dodać BMW 1 M Coupé do swojego profilu w grze, a także samodzielnie lub rywalizując ze swoimi przyjaciółmi ustanawiać nowe rekordy na kolejnych trasach.

– Nasi klienci to miłośnicy najnowszych rozwiązań technologicznych, którzy pragną udoskonalać swój wymarzony samochód według indywidualnych preferencji. Dzięki Auto Club Revolution samochody BMW staną się dostępne dla dużej grupy entuzjastów motoryzacji. Z tego powodu naszym głównym priorytetem było możliwie jak najwierniejsze odwzorowanie w grze każdego modelu marki – mówi Andreas – Christoph Hofmann, Wiceprezydent ds. Komunikacji marki w BMW.

Gra Auto Club Revolution jest już dostępna pod adresem: bmw.autoclubrevolution.com. Aby w nią zagrać wystarczy komputer z dostępem do Internetu.