BMW: X7 EDITION DARK SHADOW W MOCNO LIMITOWANEJ SERII

BMW X7 Edition Dark Shadow to seria specjalna modelu z segmentu SAV. W zakładzie w Spartanburgu wyprodukowanych zostanie tylko 500 sztuk.

Marka zapowiedziała także, że lakiery specjalne BMW Individual będą dostępne od sierpnia dla X7, X6 oraz X5.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

X7 łączy wyrazisty wygląd z komfortem przestronnego wnętrza i typowym dla marki sportowym charakterem. Charakterystyczną cechą nowej edycji jest metalizowany lakier specjalny BMW Individual w kolorze mroźnym szarym arktycznym. BMW X7 Edition Dark Shadow będzie dostępne na całym świecie i może być wyposażone we wszystkie silniki oferowane dla modelu.

Uzupełnieniem wyrazistego lakieru są błyszczące elementy Individual Shadow Line o rozszerzonym zakresie. Oprócz obramowań szyb bocznych, maskownic słupka B i C oraz podstaw lusterek zewnętrznych także obramowanie i grill atrapy chłodnicy, skrzela i końcówki rur wydechowych układu wydechowego są utrzymane w kolorze czarnego chromu. Tworzy to kontrast z połyskującymi matowo powierzchniami karoserii, który dodatkowo podkreślają błyszczące relingi dachowe i szyby przeciwsłoneczne.

Dynamiczny charakter nowego auta uwydatniają elementy karoserii pakietu sportowego M, który również zalicza się do zakresu wyposażenia modelu. 22-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich w stylistyce V Spoke w matowym kolorze Jet Black z ogumieniem mieszanym robią wrażenie. Osiągom silnika towarzyszy dźwięk sportowego układu wydechowego M.

Wnętrze jest dostępne opcjonalnie dostępne z sześcioma lub siedmioma siedzeniami. Fotele są elektrycznie regulowane. Kierownica skórzana M i elementy wyposażenia BMW Individual – zaprojektowane specjalnie – świadczą o najwyższej ekskluzywności. Do tego dochodzi tapicerka ze skóry Merino w kolorze granatu nocy i czarnym z kontrastującym stebnowaniem, a także utrzymana w kolorze granatu nocy podsufitka z Alcantary.

Górna część deski rozdzielczej, podobnie jak podłokietniki drzwi, pokryta jest skórą Nappa w kolorze granatu nocy. W dolnej części deski rozdzielczej oraz na tylnych stronach przednich siedzeń zastosowano czarną skórę Merino. Listwy ozdobne w wersji z czarnego drewna szlachetnego Fineline z aluminiowymi wstawkami podkreślają wygląd. W obszarze konsoli środkowej wyjątkową stylistykę uwydatniają listwy ozdobne w czarnym lakierze fortepianowym z logo edycji.

Oprócz wersji w metalizowanym kolorze mroźnym szarym arktycznym, od sierpnia w zakładzie w Spartanburgu stosowane będą kolejne lakiery specjalne. Dla modeli X7, X6 iX5 oferowane będą w przyszłości także warianty kolorystyczne Urban Green niemetalizowany oraz metalizowany Grigio Telesto.