BP: NA KAWĘ DO WILD BEAN CAFÉ Z KARTĄ PAYBACK

BP 1_restauracja (29)

Wild Bean Café dołączyło do grona oficjalnych partnerów PAYBACK. Sieć kawiarni należy do koncernu BP, będącego głównym partnerem programu od początku jego funkcjonowania w Polsce. Dotychczas dla posiadaczy kart były organizowane terminowe akcje promocyjne w WBC.

Obecnie uczestnicy mogą zbierać punkty każdorazowo, korzystając z oferty gastronomicznej Wild Bean Café. Za każdą wydaną złotówkę otrzymają 1 punkt PAYBACK. To jednak nie wszystko – nowy partner programu przygotował dla uczestników stałą promocję.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


– Polega ona na tym, że każde 10 zł wydane na dowolne produkty w Wild Bean Café jest premiowane 50 punktami PAYBACK. Zatem jeśli uczestnik wyda 9 zł, otrzyma 9 punktów, jeżeli wyda 11 zł to aż 61. Tego typu promocja jest jedyna w swoim rodzaju. Mamy nadzieję, że pozwoli ona uczestnikom na szybkie zwiększenie puli posiadanych punktów, które potem można wymienić na nagrody np. z katalogu BP – tłumaczy Marcin Drzewiecki, Dyrektor Marketingu Programu PAYBACK.

– Kawiarnie znajdują się na stacjach BP oznaczonych logo Wild Bean Café. Kierowcy mogą tam nie tylko zatankować paliwo, lecz także skorzystać z bogatej oferty śniadaniowej i lunchowej – a wszystkie te czynności są dodatkowo nagradzane punktami PAYBACK. Tak więc teraz każda filiżanka kawy wypita w Wild Bean Café wzmocni naszych klientów przed dalszą podróżą, a przy tym przybliży ich do upragnionych nagród. Podobnych niespodzianek i promocji na stacjach BP nie brakuje – podsumowuje Grzegorz Sroga, Loyalty Manager BP.

BP 2_stacja (9)