BRACTWO SUZUKI KOŃCZY W WIELENIU SEZON 2012

W dniach 21-23 września, czyli pierwszy weekend jesieni zapowiadającej koniec sezonu 2012, członkowie Bractwa Suzuki spotkają się w Wieleniu koło Wolsztyna.

Corocznie organizowane rozpoczęcia i zakończenia sezonu motocyklowego są już stałym punktem na mapie spotkań Bractwa Suzuki.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Pierwszego dnia przy ognisku uczestnicy będą mogli podzielić się wspomnieniami z tegorocznego sezonu oraz wymienić się doświadczeniami z dalekich podróży. Drugiego dnia odbędzie się tradycyjna już parada – w tym roku jej trasa będzie prowadzić z Wielenia do Parowozowni Wolsztyn.

Bardzo ważnym punktem spotkania Bractwa Suzuki jest licytacja gadżetów motocyklowych, z której zebrane fundusze zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Bractwo Suzuki zostało założone w 2004 roku jako prywatna inicjatywa skupiająca miłośników marki Suzuki. Obecnie Bractwo i jego forum internetowe skupia ponad 600 członków z całej Polski, jak i z Francji, Wielkiej Brytanii, Danii, Niemiec i Szwajcarii.

Miłośnicy motocykli Suzuki razem podróżują, bawią się oraz biorą udział w różnych inicjatywach, także tych związanych z pomocą skierowaną do szerokiego grona odbiorców.