BRIDGESTONE PARTNEREM MOTOCYKLOWEGO CYKLU SPEED DAY

w_a_3

W bezpiecznych warunkach na torze w Poznaniu, motocykliści mogą doskonalić swoje umiejętności podczas cyklu imprez Speed- Day 2015.

Partnerem wydarzenia jest największy na świecie producent opon firma Bridgestone.


Zobacz relacje:

MOTOCYKLE


 

Speed-Day to impreza, która już na stałe wrosła w świadomość miłośników sportów motorowych. Na specjalnym torze w Poznaniu można sprawdzić swoje umiejętności, maszynę i znacząco podnieść poziom adrenaliny. W kontrolowanych warunkach można również bezpiecznie nauczyć się jak prawidłowo pokonać zakręt z zawrotną prędkością, spróbować swoich sił na śliskiej nawierzchni oraz zmierzyć czas na szybkiej prostej. Jednym słowem bezpiecznie doświadczyć wielkich emocji i poczuć zapach palonej gumy.

Śmiałkami opiekują się utytułowani zawodnicy Mistrzostw Polski oraz licencjonowani instruktorzy sportu motocyklowego. Posiadają oni rzetelną wiedzę techniczną. Każdy z nich może się pochwalić imponującym doświadczeniem w prowadzeniu motocykli. Speed-Day to nie tylko rwące R1, GSX-R czy RR-ki, to też ludzie na klasycznych GS-ach, Gold-Wing-ach czy 125-ach. By wziąć udział w wydarzeniu, nie trzeba być posiadaczem super maszyny.

Podobnie jak w ubiegłych latach, w Speed-Day w tym roku zaangażowała się marka Bridgestone, która od dawna związana jest ze sportem motocyklowym, miedzy innymi poprzez zaangażowanie w wyścigi Moto GP, dzięki czemu stale udoskonala swoje technologie opon do jednośladów. Opony Bridgestone Battlax R10 zostały wybrane przez instruktorów, którzy będą szkolić motocyklistów w zakresie bezpiecznej jazdy, zachowania na drodze i w wykonywaniu trudnych trików.

Kolejne spotkania Speed Day 2015 – terminarz:
* 18 – 19 czerwca;
* 25 – 26 czerwca;
* 13 – 14 lipca;
* 20 – 21 lipca;
* 27 – 28 lipca;
* 3 – 4 sierpnia;
* 13 – 14 sierpnia;
* 20 – 21 sierpnia;
* 31 sierpnia – 1 września;
* 14 – 15 września;
* 8 – 9 października.

Fot.: Automobilklub Wielkopolski