CASTROL: WYMIANA OLEJU SZANSĄ NA EURO 2012

Wszyscy kierowcy zdają sobie sprawę z tego, jak duży wpływ na trwałość silnika ma dobrze dobrany olej. Teraz, dzięki wymianie oleju, można nie tylko zadbać o swój samochód, lecz także wygrać bilety na Euro 2012.

Aby zdobyć dwa bilety na UEFA Euro 2012 wystarczy kupić lub wymienić olej na Castrol, zagrać w prostą grę i w kilku zdaniach umotywować chęć spotkania z Jerzym Dudkiem, ambasadorem marki Castrol. Sto najciekawszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych podwójnymi biletami na mecze Mistrzostw Europy w przyszłym roku. Żeby wziąć udział w konkursie należy się zalogować na stronie http://castrolfan.onet.pl/. Konkurs trwa do 14 grudnia 2011 roku, a do zabawy w Strefie Kibica UEFA Euro 2012 na stronie zachęca nasz znakomity bramkarz.

Oprócz biletów na mecze na internautów czeka wiele innych atrakcji. Na swoim blogu Jerzy Dudek komentuje najważniejsze wydarzenia ze świata piłki. W sekcji aktualności można znaleźć statystyki, czyli narzędzia do analizy meczów piłkarskich, np. Castrol Calculator, który pozwala policzyć szanse drużyn na awans do finału mistrzostw. W strefie rozrywki fani sprawdzą swoją wiedzę piłkarską, a grając zbierają punkty, dzięki którym mogą wygrać bilety na UEFA Euro 2012.

Castrol od lat angażuje się w sport – firma jest oficjalnym sponsorem UEFA Euro 2012.

Zobacz film: Jerzy Dudek tłumaczy jak wygrać bilety!.