CES 2020: SPOJRZENIE MERCEDESA W BLIŻSZĄ I DALSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Podczas targów elektroniki użytkowej (CES – Consumer Electronics Show), które odbędą się w Las Vegas w dniach 7-10 stycznia 2020 r., Ola Källenius, prezes zarządu Daimler AG i Mercedes- Benz AG wygłosi ważne przemówienie.

Przedstawi w nim wizjonerskie perspektywy przyszłej interakcji pomiędzy człowiekiem a maszyną.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE


 

Najważniejszym wydarzeniem na stoisku marki spod znaku trójramiennej gwiazdy będzie światowa premiera pojazdu koncepcyjnego, inspirowanego jedną z najbardziej innowacyjnych marek branży rozrywkowej. Ta symbioza znajdzie również odzwierciedlenie w odświeżonej ekspozycji marki na targach.

Koncepcyjny pojazd i jego wizjonerskie rozwiązania techniczne po raz kolejny zademonstrują innowacyjną siłę producenta. Jego kreatywne, wyznaczające trendy cechy wpisują się w filozofię marki spod znaku gwiazdy, skoncentrowaną na ludziach oraz wyznaczaniu standardów mobilności. Prototyp na nowo definiuje termin „zrównoważonego nowoczesnego luksusu” i symbolizuje dążenia Mercedes- Benz do osiągnięcia zrównoważonej mobilności – dziś, jutro i w przyszłości.

Ekspozycja na targach CES 2020 w Las Vegas przenosi odwiedzających do świata przyszłościowej mobilności. Goście stoiska będą mogli zapoznać się z najważniejszymi cechami marki produktowo- technicznej EQ i z bliska obejrzeć w pełni elektryczny model EQC 400 4Matic (zużycie energii w cyklu łączonym: 19,7-20,8 kWh/100 km; zerowa emisja CO2), prototyp Vision EQS, a także nowy, futurystyczny pojazd koncepcyjny.

Format ekspozycji zabierze odwiedzających w świat przygód, a przy okazji będzie podkreślać konsekwentne doskonalenie koncepcji stoisk Mercedes- Benz na branżowych targach. Jego główną osią jest świat marki, jej produkty, usługi oraz innowacje.