CHEVROLET: CORVETTE STINGRAY JEŹDZI PO EUROPIE

chevrolet 1-corvette

Fani samochodów o wysokich osiągach z Niemiec, Szwajcarii, Francji i Holandii mogą spotkać na drodze nową Corvette Stingray, jako że eksperci ds. technicznych Chevroleta rozpoczęli gruntowne testy dwóch egzemplarzy tego modelu w europejskich warunkach eksploatacji.

Jazdy testowe potrwają kilka miesięcy, a samochód pojawi się w salonach sprzedaży pod koniec tego roku. Testy zostaną przeprowadzone i udokumentowane przez Patricka Herrmanna, managera ds. technicznych Chevrolet Europe.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Patrick będzie zamieszczał swoje obserwacje wraz ze zdjęciami i filmami w serwisach Facebook, Twitter, Youtube i Instagram, oznaczone one będą #C7experience. Procedury testowe są częścią opracowanego przez GM programu kontroli jakości, który przechodzą wszystkie nowe modele Chevroleta przed wejściem do sprzedaży w Europie.

– Corvette to jeden z najsłynniejszych samochodów w historii motoryzacji, a nowy Stingray jest najbardziej zaawansowanym i dynamicznym standardowym modelem w dziejach. Możliwość testowania tego auta to z pewnością jeden z najbardziej interesujących aspektów mojej pracy – powiedział Patrick Herrmann.

chevrolet 2-corvette