CHEVROLET: MOŻESZ WYNAJĄĆ CAMARO COUPE

Chevrolet Camaro w wersji cabrio poszerzył ofertę Sixt rent a car, wiodącej firmy specjalizującej się w wynajmie samochodów. Uzupełnił on gamę Chevroletów oferowanych przez Sixt, która obejmuje również modele Cruze, Orlando oraz Captiva.

– Dla wszystkich miłośników motoryzacji zza oceanu, koneserów wielkiej mocy silników w połączeniu z przyjemnością prowadzenia auta, mamy dobrą wiadomość – słynna ikona motoryzacji, Chevrolet Camaro, dostępna jest już w Sixt rent a car – powiedział Paweł Reczyński, Prezes Zarządu Sixt rent a car Polska.

W ofercie Sixt rent a car dostępny jest Camaro z silnikiem V8 o pojemności 6,2 l i mocy 405 KM, zapewniający przyspieszenie od 0 do 100 km/h w jedyne 5,6 sekundy. W połączeniu z otwartym dachem i wyrazistym kolorem „inferno orange”, Camaro nie pozwoli nikomu przejść obok obojętnie.

– Cieszymy się, że teraz praktycznie każdy będzie mógł spełnić swoje marzenie i przeżyć to wyjątkowe doświadczenie, jakim jest prowadzenie kultowego Camaro. Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy pytali o taką możliwość – powiedział Andrzej Żelazny, dyrektor generalny Chevrolet Poland.

Legenda amerykańskiej motoryzacji, najpopularniejszy samochód typu „muscle cars”, czyli Chevrolet Camaro w ubiegłym roku pojawił się w oficjalnej sprzedaży w Polsce. Piąta generacja tego legendarnego modelu zachwyca swoją stylistyką i zapewnia olbrzymią radość z jazdy.

Nowy Chevrolet Camaro nawiązuje do pierwowzoru z lat 60-tych, ale jest konstrukcją bardzo nowoczesną. Gdy dodamy do tego charakterystyczny dźwięk ośmiocylindrowego silnika, ten kultowy model wzbudza ogromne zainteresowanie wszędzie tam, gdzie się pojawia.