CHEVROLET: NAGRODA SMARTBEST DLA RADIA MYLINK

Ch 1_288525

Jury Autobest, złożone z dziennikarzy motoryzacyjnych z 15 krajów Europy Środkowej i Wschodniej, przyznało nagrodę Smartbest2013 radiu Chevrolet MyLink.

Członkowie organizacji opisali tę technologię, jako „innowacyjną, prostą w obsłudze i przystępną cenowo”. Nagroda Smartbest została przyznana po raz pierwszy w zeszłym roku.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Technologia Chevrolet MyLink wyświetla zawartość smartfona na kolorowym, dotykowym wyświetlaczu wysokiej rozdzielczości i zapewnia łatwy dostęp do książki telefonicznej, osobistej listy odtwarzania, galerii zdjęć/wideo oraz innych danych zapisanych w pamięci przenośnego urządzenia zewnętrznego. Radio MyLink daje też użytkownikom możliwość korzystania ze specjalnych aplikacji, takich jak nawigacja BringGo, funkcja rozpoznawania mowy czy strumieniowanie audio.

Łączność z kompatybilnymi urządzeniami zapewnia Bluetooth oraz wejście USB. Odtwarzacze muzyczne, które nie posiadają wejścia USB lub łączności Bluetooth można przyłączyć za pomocą innego dedykowanego wejścia.

– Dzięki tej innowacyjnej, prostej w obsłudze i bardzo przystępnej cenowo technologii wszyscy pasażerowie mogą cieszyć się ulubioną muzyką lub programami informacyjnymi na pokładzie samochodu, jak również rozmawiać z przyjaciółmi i członkami rodziny podczas jazdy. Chevrolet MyLink przenosi poprzez smartfona do wnętrza auta wszelkie potrzebne funkcje multimedialne, poczynając od nawigacji satelitarnej, a kończąc na ulubionych stacjach radiowych – powiedział Ilia Seliktar, przewodniczący jury Autobest.

Technologia Chevrolet MyLink jest oferowana w wielu modelach Chevroleta, m.in. w nowym kompaktowym SUV-ie Trax.

Chevrolet jest nie tylko laureatem wyróżnienia Smartbest, ale również jednym z pięciu finalistów nominowanych do nagrody Autobest 2014, o którą będzie walczył model Trax. Zwycięzcę poznamy w połowie grudnia 2013 roku.