CHEVROLET: ORLANDO DLA MASKOTKI LIVERPOOL FC

Chevrolet 1-Orlando-28567

Chevrolet ofiarował Mighty’emu Red, maskotce klubu Liverpool FC, model Orlando, aby mógł nadal wykonywać swoją misję wśród lokalnej społeczności, w szkołach i w organizacjach charytatywnych.

Samochód stworzony specjalnie dla Mighty’ego będzie nosił nazwę „Chevrolet Mighty Mobile”, a jego oficjalne przekazanie odbyło się w lokalnym salonie dilerskim Chevroleta Lookers Liverpool.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Dzięki dużemu bagażnikowi, Chevrolet Mighty Mobile zapewni Mighty’emu wystarczającą ilość miejsca do transportu sprzętu piłkarskiego, butelek z wodą oraz pamiątkowych kartek dla swoich fanów, którzy towarzyszą mu podczas wszystkich wydarzeń. Samochód pozwoli też dotrzeć maskotce klubu Liverpool FC do większej liczby szkół, w których Mighty prowadzi dyskusje na ważne tematy z dziećmi w wieku od 5 do 11 lat.

– Jesteśmy Oficjalnym Partnerem Motoryzacyjnym klubu Liverpool FC i uważamy, że praca, którą wykonuje Mighty Red wśród lokalnej społeczności jest nieoceniona, dlatego z przyjemnością przekazujemy na jego ręce kluczyki do tego Chevroleta Orlando – powiedział Andy Higgins, dyrektor zarządzający Chevrolet UK & Ireland.

– Dzieci bardzo żywo reagują na wszystko, co robi nasza maskotka, w związku z czym Mighty stara się przekazywać im ważne wiadomości i codziennie uczyć nowych rzeczy. Każde spotkanie z Mightym jest dla dzieci bardzo ekscytujące, więc jestem przekonana, że widok samochodu Chevrolet Mighty Mobile również wywoła pozytywne emocje – dodała Emma Careless, koordynatorka maskotki.

Chevrolet 2-Orlando-285