CIESZYŃSKA BARBÓRKA 2013: SZEJA PIECZĘTUJE SUKCES

RC 1_Tomasz

W dniach 15-16 listopada 2013 roku odbędzie się 39. Rajd Cieszyńskiej Barbórki. Zawody, które tradycyjnie już zakończą zmagania w Rajdowym Pucharze Polski na pewno przyniosą dużo emocji i wrażeń.

Tegoroczna edycja rajdu powraca do Cieszyna. W imprezie udział weźmie ustrońska załoga: Jarosław Szeja i Marcin Szeja z GK Forge Rally Team – zwycięzcy tegorocznej klasyfikacji Rajdowego Pucharu Polski. Jarek, który reprezentuje barwy Automobilklubu Polski i jego brat zaprezentują się w dobrze już znanym samochodzie Citroen C2 R2 w wersji MAX (klasa 6), wypożyczanym z firmy EvoTech z Wisły.


Zobacz także:
RAJDY


Jarosław Szeja: Przed nami ostatnie w tym roku zmagania w Rajdowym Pucharze Polski. Pomimo, iż już rundę wcześniej zapewniliśmy sobie tytuł zwycięzców, obiecujemy, iż na cieszyńskich trasach nie zawiedziemy naszych kibiców. Testy, które przeprowadziliśmy w minioną sobotę były bardzo udane, myślę więc, że na Cieszyńskiej Barbórce zaprezentujemy dobrą jazdę i damy z siebie wszystko. Zatem do zobaczenia na rajdzie!

Oficjalny Start 39. Rajdu Cieszyńska Barbórka rozpocznie się w sobotę, 16 listopada o godzinie 8.00, na cieszyńskim Rynku. Wyniki poznamy wieczorem.

Fot.: Tomasz_Filipiak

RC 2_F_Tomasz