CITROEN: MODELE C5 I C8 ZMIENIONE

Styl modeli Citroen C5 i C8 zmienia się, odzwierciedlając aktualne tendencje oraz ambicje marki. Zmiany dokonują się w kierunku nowoczesności i elegancji, podkreślając osobowość modeli, a jednocześnie zachowując atuty, które zapewniły im rynkowy sukces.

Od momentu wprowadzenia na rynek na początku 2008 roku, trzecia generacja Citroena C5 dostępna w wersji sedan i Tourer sprzedała się w ponad 400 000 egzemplarzy. Obecnie C5 przechodzi stylistyczną i technologiczną modernizację.

Model otrzymał nowe szewrony marki, których bardziej zaokrąglony kształt podkreśla charakter sylwetki. Został również wyposażony w nowe obręcze z lekkich stopów 17 cali “Egée” i oferuje nowy brązowy kolor nadwozia “Guaranja”.

We wnętrzu, C5 w wersji wyposażenia Exclusive proponuje nowe skórzano – materiałowe tapicerki oraz elementy dekoracyjne. Dla ułatwienia podróży posiada nowy system nawigacji eMyWay współpracujący z Connecting Box z gniazdem Jack, gniazdem USB i zestawem głośnomówiącym Bluetooth. W modelu C5 Tourer, system nawigacji może zostać połączony z kamerą cofania dla usprawnienia manewrów.

unowocześniony Citroen zapewnia nowoczesne rozwiązania technologiczne z myślą o wygodzie, komforcie i bezpieczeństwie, takie jak eTouch czy też zawieszenie Hydractive III+.

CITROËN C8

Z kolei C8 z powodzeniem łączy przestronność, komfort i przyjemność z jazdy. Wykorzystując te atuty, zostaje poddany zmianom, które ożywiają styl vana.

Nowy wizerunek marki jest widoczny na osłonie chłodnicy i z tyłu samochodu w postaci szewronów. Kolorystyczny wystrój Noir Onyx podkreśla osobowość C8. Nowy pakiet Black Pack obejmuje lusterka, słupki i listwy boczne drzwi. Ponadto reflektory w dymnej wersji nadają nowy wyraz.

Paletę dostępnych odcieni karoserii rozszerza brązowy kolor “Hickory”.