CITROEN: ROZPOCZĘCIE PRODUKCJI DS5 W CHINACH

Ci 1_13.106.003

Marka DS wkracza w Chinach w nowy etap wraz z wprowadzeniem na tamtejszy rynek jej flagowego modelu produkowanego lokalnie w Shenzhen. PSA Peugeot Citroen wraz z lokalną spółką partnerską Changan zainaugurował nową fabrykę.

Aglomeracja Shenzhen liczy ponad 12 milionów mieszkańców. W tym nowoczesnym zakładzie jako pierwszy produkowany będzie model DS5.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Citroën DS5, wprowadzony na rynek w 2012 roku, zaproponował nowe podejście do segmentu aut premium. Wyróżnia się m.in. wnętrzem inspirowanym kokpitem samolotu. Model ten był dotychczas produkowany w francuskiej fabryce w Sochaux, a obecnie jego produkcja będzie miała miejsce również w Chinach.

Ci 2_13.106.002

Ofensywa ta opiera się również na:
– Sieci sprzedaży, która pod koniec roku będzie liczyć już 50 punktów DS STORE w 40 najważniejszych miastach tego kraju. Punkty te oferują w sprzedaży wszystkie modele z linii DS – DS3, DS3 CABRIO, DS4 i DS5. Samochody z tej linii przyciągają młode pokolenie zainteresowane alternatywną ofertą premium, jaką stanowi linia DS.
– Innowacyjnych usługach dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta, co stanowi unikalną ofertę na rynku samochodowym.
– Otwarciu wiosną tego roku na Nanjing Road, najbardziej prestiżowej ulicy w Szanghaju, pierwszego na świecie flagowego salonu DS WORLD. Przenosi on zwiedzających do świata inspirowanego francuskim luksusem, naznaczonego dziedzictwem kultowe go Citroëna DS z 1955 roku.
– Silnej komunikacji, której dowodem jest wybór Sophie Marceau na ambasadorkę DS5 w Chinach.

Ci 3_13.106.006

Linia DS funkcjonująca w Chinach jako osobna marka posiada liczne atuty, które pozwolą jej przyspieszyć ofensywę na tamtejszym, dynamicznym rynku. To jednak nie koniec: już w 2014 roku na chiński rynek zostaną wprowadzone dwa nowe, produkowane lokalnie modele z segmentu C: sedan i SUV.

Ci 4_13.106.001