CITROEN: WIELKI ZŁOT MIŁOŚNIKÓW MARKI W HOLANDII

citr-zlo-h1

Legendarne modele marki Citroën zagościły od wczoraj na kilka dni w Holandii. Międzynarodowy Klub Citroën Rally Car (ICCCR) powrócił tam z 16-tą edycją zlotu.

Spotkanie fanów i entuzjastów samochodów marki potrwa do niedzieli, 14 sierpnia. Partnerem wydarzenia został francuski producent – Citroën.


Zobacz także:

ROZMAITOŚCI


 

Spotkanie jest organizowane we współpracy z Amicale Citroën Internationale (AIT). W tegorocznej edycji bierze udział 3000 samochodów ze wszystkich segmentów i epok.

citr-zlo-h2

Międzynarodowy Klub Citroën Rally Car (ICCCR) to spotkania organizowane co cztery lata. Pierwszy zlot miłośników tych samochodów odbył się w 1973 roku. Tegoroczna edycja „Citroën World Meeting” odbywa się w Holandii, w posiadłości Middachten. Organizatorzy przewidują, że zlot przyciągnie blisko 10 000 osób.

ICCCR jest wyjątkowym miejscem spotkań klubów Citroëna oraz fanów marki z całego świata. Dla uczestników tego wydarzenia przewidziano liczne atrakcje: koncerty na żywo, występy teatrów ulicznych, kino plenerowe, konkurs elegancji, muzeum ad-hoc, targ spożywczy.

citr-zlo-h3

Więcej informacji o zlocie można znaleźć na stronie internetowej icccr2016.com.