CITROEN: ZLOT ZABYTKOWYCH MODELI W KOSZALINIE

komunikat4

Miłośnicy kultowych modeli spod znaku szewrona organizują piątą już edycję Ogólnopolskiego Zlotu Zabytkowych Citroënów. Tym razem spotkanie odbywa się w Koszalinie – potrwa od wczoraj do niedzieli (19-21 lipca).

Jak co roku, organizatorzy Ogólnopolskiego zlotu przewidzieli wiele atrakcji a wśród nich ekspozycję samochodów dostępną dla mieszkańców Koszalina oraz dla turystów. Uczestnicy imprezy będą mieli możliwość porozmawiać z prawdziwymi pasjonatami motoryzacji, którzy z chęcią podzielą się opowieścią na temat historii każdego z aut.


Zobacz także:
HISTORIA – OLDTIMERS


W imprezie bieże udział ponad 35 załóg zasilonych przez ponad sześćdziesięciu prawdziwych pasjonatów marki. Zobaczyć można będzie m.in. takie kultowe modele jak: C4 Grand Tourismus, DS21 Pallas, GS, DS, 2CV, Mehari, Acadiane i inne.

W programie imprezy m.in.: zwiedzanie Muzeum Aut Zabytkowych przy hotelu Verde, przejazd do fabryki szyb samochodowych NordGlass, lunch w restauracji 2CV przy salonie Citroëna oraz prezentacja najbardziej kultowych, zabytkowych Citroënów na Rynku Staromiejskim!

komunikat3

Zapraszamy! Miejsce ekspozycji samochodów biorących udział w zlocie w sobotę, 20 lipca: 14.00-16.30: Rynek Staromiejski w Koszalinie.

Więcej informacji na stronie zlotycitrozabytkow.pl.

Fot.: Grzegorz Słowiński

komunikat