COMMA: NOWE PRODUKTY SERII XSTREAM

comma_kdje_2

Firma Comma, specjalizująca się w dziedzinie produkcji olejów i środków chemicznych, zamierza wprowadzić nowe produkty niskokrzepnące i chłodzące z serii Xstream.

Produkty niskokrzepnące i chłodzące Xstream z płynem Glysantin na licencji firmy BASF mają najwięcej zatwierdzeń producentów ze wszystkich produktów dostępnych na rynku wtórnym. Xstream G40 to jedyny zatwierdzony przez producenta płyn niskokrzepnący/ chłodzący, którego można używać ze wszystkimi modelami VAG wyprodukowanymi po 2005 r.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Od lipca produkty Xstream G40 i Xstream G48 są dostępne w 5-litrowych opakowaniach z gotową mieszanką. Dzięki temu serwisanci mogą prościej i wygodniej z nich korzystać, nie martwiąc się o prawidłowe proporcje roztworu.

Dodatkowo wszystkie trzy koncentraty Xstream — G30, G40 i G48 — także można zamówić w 2-litrowych opakowaniach. Dzięki temu punkty serwisowe mają możliwość zakupu uzupełnianych płynów chłodzących w atrakcyjnych cenach.

Rzecznik firmy Comma, Mike Bewsey, powtórzył firmowe zobowiązanie do świadczenia pomocy technikom w ich codziennej pracy:

– Nasza oferta produktów Xstream zapewnia nowoczesne zabezpieczenia przed korozją, przegrzewaniem i mrozem. Nowe propozycje stanowią efekt nieustających starań nad ułatwieniem życia serwisantom. Gotowe mieszanki pozwalają zapomnieć o prawidłowych proporcjach, a nowe rozmiary opakowań pozwalają na wygodne uzupełnianie płynów. Dzięki temu codzienna praca jest dużo łatwiejsza – powiedział rzecznik.