DACIA: LODGY W TELEDYSKU NA EUROWIZJI

Lodgy, najnowsze auto w gamie Dacia, które wejdzie do sprzedaży w Polsce jesienią br., wkracza do świata muzyki. Samochód pojawił się w teledysku do utworu „Echo (You and I)” piosenkarki Anggun.

7-miejscowa Dacia Lodgy została pokazana w teledysku promującym utwór „Echo (You and I)” piosenkarki Anggun reprezentującej Francję podczas tegorocznej edycji Eurowizji. Klip cieszy się dużą popularnością wśród internautów – na YouTube obejrzano go już ponad 140 000 razy. Lodgy można podziwiać w pierwszych ujęciach teledysku.

Dacia Lodgy to wszechstronne auto oferowane w wersji 5-miejscowej oraz pełnowymiarowej 7-miejscowej. Szerokie możliwości zmiany konfiguracji wnętrza zapewniają mnogość zastosowań, a przestronny bagażnik i liczne schowki pozwalają na przewożenie znacznej ilości bagażu. Samochód oferuje klientom również szeroki wachlarz technologii dopasowanych do ich potrzeb.

Lodgy z rozmachem zapoczątkowuje nową generację samochodów Dacii o atrakcyjnym designie kabiny
i nowoczesnych zaletach użytkowych. Dużo uwagi poświęcono dopracowaniu jakości wykończenia. Powszechnie uznana niezawodność i atrakcyjna cena, typowe dla aut Dacii, cechują również ten model. Podobnie jak i w innych samochodach gamy, w Lodgy zastosowano sprawdzone rozwiązania techniczne Grupy Renault.