DACIA: RUSZYŁY ZAMÓWIENIA NA MODEL SANDERO

Nową Dacię Sandero można już zamawiać w polskich salonach Dacii. Cena pierwszej wersji Access z benzynowym silnikiem 1.2 16V 75 wynosi 29 900 zł.

Model ten jest dostępny także w finansowaniu RCI Bank Polska, oferującym kredyty o atrakcyjnym oprocentowaniu, które można łączyć z ubezpieczeniem w promocyjnej cenie.

Solidność i niezawodność samochodów Dacia są powszechnie uznane przez niezależne organizacje. Marka była wielokrotnie nagradzana – zajęła 4 pozycję Dacii Sandero w kategorii „małych” samochodów w raporcie ADAC. Dacia została również numerem 1 w klasyfikacji najbardziej niezawodnych marek w 2012 roku w ankiecie Unii Konsumentów z 5 krajów europejskich (Francja, Hiszpania, Portugalia, Belgia, Włochy), w której głosowało 30 000 osób.

Dacia jest też numerem 1 w rankingach wielu europejskich pism branżowych, takich jak francuski Auto Plus, L’Automobile Magazine czy niemiecki Auto Zeitung i Autobild oraz innych. Wysoka jakość Dacii opiera się na sprawdzonych technologiach i rozwiązaniach oraz utrzymaniu wysokich wymagań dotyczących jakości.

Nową Dacię Sandero można także nabyć w nowej ofercie – kredycie typu 50/50. Klient, kupując samochód, wpłaca od 30 do 50 proc. ceny pojazdu, a pozostałą część kapitału wraz z odsetkami spłaca po 12 miesiącach. Gama ofertowa Nowej Dacii Sandero obejmuje trzy wersje wyposażeniowe – Access, Ambiance i Laureate oraz wersję Stepway z dwoma poziomami wyposażenia. Oferta silników obejmuje jednostkę benzynową 1.2 16V 75, produkowaną także w wersji z zasilaniem gazowym LPG, najnowszy trzycylindrowy silnik turbo TCe90 oraz wysokoprężne silniki 1.5 dCi 75 i 90.

Nowa Dacia Sandero i Nowe Sandero Stepway pojawią się w salonach Dacii na przełomie listopada i grudnia br., natomiast już wiosną przyszłego roku do sprzedaży wejdzie nowa Dacia Logan.

CENY DACII SANDERO

* Wersje dostępne na początku 2013 r.