DAF: MODEL XF105 FLOTOWĄ CIĘŻARÓWKĄ ROKU 2013

Daf XF105 ATe

DAF XF105 ATe został wybrany „Flotową Ciężarówką Roku” w prestiżowym plebiscycie „Motor Transport Awards 2013” w Londynie, co dało firmie DAF piąte zwycięstwo w ciągu ostatnich sześciu lat. Nagrodę wręczono na oficjalnej ceremonii w Londynie, w której udział wzięło 1 600 czołowych przedstawicieli branży transportowej.

„Motor Transport Awards” to najważniejsze brytyjskie nagrody przyznawane spółkom z sektora transportu, a marka DAF zwyciężyła w nim aż 17 razy.


Zobacz także:
UŻYTKOWE


Jury, w którego skład weszli czołowi przedsiębiorcy transportowi, nagrodziło DAF XF105 za przestronną kabinę, którą określiło jako „wysoko ocenianą przez kierowców”, „wysoką wartość odsprzedażną”, a przede wszystkim za technologię „ATe” (Zaawansowaną Wydajność Transportu), które zapewnia niskie zużycie paliwa. Jury dostrzegło także „jedną z najbogatszych ofert części zamiennych firmy DAF i jej usługi serwisowe, szczególnie usługę DAF ITS, która wciąż uzyskuje najwyższe noty na rynku”.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że przyznając tę nagrodę, członkowie jury dostrzegli, iż XF105 ATe oferuje niezrównanie niski koszt utrzymania i niskie zużycie paliwa, jak również najwyższy w tej klasie komfort jazdy. Jury wypowiedziało się też bardzo przychylnie na temat znakomitego wsparcia serwisowego, które zapewnia nasza krajowa sieć dealerska, co jest wyrazem najwyższego uznania zarówno dla naszych ciężarówek, jak i naszych pracowników – powiedział tuż po ceremonii wręczenia nagród Ray Ashworth, Dyrektor Zarządzający DAF Trucks UK.