DAF: PROGRAM FIRST CHOICE DLA EUROPY

workhouse

First Choice to zupełnie nowy program obejmujący używane ciężarówki DAF wyprodukowane w ciągu ostatnich lat. Przeznaczony jest wyłącznie dla europejskich dealerów DAF.

Ponieważ firma DAF rozwija swoją działalność na rynku europejskim, zapotrzebowanie na niedawno wyprodukowane używane ciężarówki marki wciąż rośnie. W związku z tym holenderski producent pojazdów ciężarowych wprowadza nowe oznaczenie używanych pojazdów, znajdujących się w dobrym stanie technicznym w ramach obecnego programu DAF Used Trucks.


Zobacz także:
UŻYTKOWE


Ciężarówki opatrzone znakiem DAF First Choice mają nie więcej niż 5 lat, maksymalny przebieg 500 000 km i kompletną historię serwisową. Są w doskonałym stanie, co potwierdza kontrola prowadzona w ramach programu przez dealerów w niemal 200 placówkach. W celu zapewnienia najwyższej jakości pojazdu dealerzy DAF dostarczają pojazd First Choice wraz z 6-miesięczną gwarancją sprawności układu napędowego.

Dodatkowe kontrakty serwisowe są dostępne jako opcja, podobnie jak atrakcyjne programy finansowania w ramach usługi PACCAR Financial. Pełny asortyment pojazdów First Choice wraz ze szczegółowym opisem i zdjęciami jest dostępny na uaktualnionej stronie www.dafusedtrucks.com/.

DAF Trucks N.V. – część amerykańskiego koncernu PACCAR Inc, jest producentem lekkich, średnich i ciężkich pojazdów ciężarowych. W 2012 r. udział firmy w rynku UE wyniósł około 16 proc. w kategorii powyżej 16 t. Jest ona właścicielem zakładów produkcyjnych w Eindhoven w Holandii, Westerlo w Belgii oraz Leyland w Wielkiej Brytanii i ponad 1000 punktów dealerskich i serwisowych w Europie.