DAF: UROCZYSTE PRZEKAZANIE CIAGNIKÓW FIRMIE ANDARO

Daf1_0390

W szczecińskim oddziale firmy DBK, autoryzowanego dealera DAF, odbyło się uroczyste przekazanie pierwszej partii z piętnastu ciągników DAF XF Euro 6 zamówionych przez szczecińskiego przewoźnika.

Kluczyki do pojazdów odebrał prezes Andaro International Transport, Robert Ogonowski oraz jego współpracownicy.


Zobacz także:

UŻYTKOWE


 

Andaro jest długoletnim klientem Grupy DBK – przez ponad 8 lat firma zakupiła 59 fabrycznie nowych ciągników w spółce, natomiast swój pierwszy używany ciągnik DAF FT XF 95 nabyła w spółce Grupy DBK, Bene Trucks, w 2005 r.

daf2_5248

Kontrakt na pojazdy Euro 6 zawarty z Andaro jest jednym z największych, które w ostatnim czasie odnotował szczeciński oddział spółki DBK. Dotychczas firma Andaro posiadała w swojej flocie siedem ciągników Euro 6.

Pojazdy zostały zamówione w typowej dla Andaro konfiguracji – ciągniki z kabiną Super Space Cab, silnikiem MX 13 o mocy 460 KM i maksymalnym momencie obrotowym 2 300 Nm sprzężonym ze zautomatyzowaną skrzynią biegów typu AS-Tronic. Ponadto zamówione ciągniki zostały wyposażone w telewizory, mikrofalówki oraz ekspresy do kawy.

Do tej pory użytkowane pojazdy Euro 5 wróciły do DBK jako dealera macierzystego. Nowe pojazdy Euro 6 zostały objęte 3-letnią gwarancją oraz kontraktami serwisowo- naprawczymi DAF Multisupport.