DAF: UROCZYSTE PRZEKAZANIE CIĄGNIKÓW FIRMIE LEO-SPED

daf_sped1

W białostockim oddziale Grupy DBK, autoryzowanego dealera DAF-a, odbyło się uroczyste przekazanie 6 ciągników siodłowych DAF XF podlaskiej firmie Leo-Sped.

Podczas spotkania właściciel firmy, Piotr Kiryluk, odebrał kluczyki z rąk dyrektora oddziału Roberta Szymczyka.


Zobacz także:

UŻYTKOWE


 

Leo-Sped jest jednym z długoletnich klientów Grupy DBK – od 1998 r. firmy ściśle współpracują. Przewoźnik od tego czasu zakupił w DBK Białystok przeszło 30 szt. ciągników siodłowych, które również serwisuje w sieci DBK. Firma obecnie dysponuje flotą 20 ciągników przeznaczonych głównie do transportu międzynarodowego w różnych kierunkach Europy, ale także do transportu krajowego. Leo-Sped zajmuje się również transportem ponadgabarytowym.

Zakupione ciągniki siodłowe DAF XF 460 FT są pierwszymi pojazdami Euro 6, które zasiliły flotę Leo-Sped. Zawarty kontrakt jest jednym z największych, które w ostatnim czasie odnotował białostocki oddział spółki DBK. W ramach zamówienia zostało dostarczonych 6 ciągników z kabiną typu Super Space Cab, silnikiem MX 13 o mocy 460 KM i maksymalnym momencie obrotowym 2 300 Nm sprzężonym ze zautomatyzowaną skrzynią biegów typu AS-Tronic. Ciągniki zostały również wyposażone w przednie światła LED.

Nowe pojazdy Euro 6 zostały objęte 3-letnią gwarancją oraz kontraktami serwisowo- naprawczymi DAF Multisupport.

Spółka DBK należy do kapitałowej Grupy DBK, największego w Polsce dostawcy produktów i usług dla branży TSL.

daf_sped2