DELPHI: DWIE NAGRODY PACE ZA TECHNOLOGIE

Firma Delphi Automotive (NYSE: DLPH) zdobyła dwie nagrody PACE (za wkład dostawców dla przemysłu samochodowego w nowe rozwiązania przyczyniające się do osiągnięcia doskonałości) przyznawane przez Automotive News za rok 2012.

Firma Delphi zdobyła najwyższe wyróżnienie w kategorii „proces produkcyjny” za innowacyjny, skraplacz oparty na technologii rurki zwijanej (Multi Port Folded Tube Condenser) opracowana przez inżynierów z zakładu Delphi w Ostrowie Wielkopolskim. W kategorii „produkt” Delphi zdobyła nagrodę PACE za zacisk w kształcie litery „L”, przeznaczony dla przewodów o przekroju 0.13 mm².

– Nagrody PACE są przyznawane najlepszym z najlepszych rozwiązań oferowanych przez dostawców – stwierdził Jeffrey Owens, szef ds. technologii w Delphi. Uważamy, że nasze produkty są najbardziej zaawansowane technologicznie i najlepiej dostosowane do potrzeb rynku. Jesteśmy bardzo dumni, że kapituła nagrody PACE uważa podobnie.

Nagrody PACE (Premier Automotive Contribution to Excellence), przyznawane corocznie przez czasopismo Automotive News podczas ceremonii zbiegającej się ze Światowym Kongresem SAE (Society of Automotive Engineers), uważane są za najważniejszy wkład dostawców przemysłu samochodowego w nowe rozwiązania przyczyniające się do osiągnięcia doskonałości. Służą do nagrodzenia wybitnych osiągnięć w dziedzinie innowacyjności, postępu technologicznego i osiągnięć biznesowych.

Sędziami są niezależni, powszechnie szanowani i posiadający ogromne doświadczenie przedstawiciele przemysłu samochodowego, weryfikujący rzeczywiste korzyści wynikające z zastosowania innowacyjnych technologii.